17.08.2010 – Sügis

Ajaveeb

17.08.2010 – Sügis

See oli juba üle nädala tagasi, kui sõitsime ükspäev Otepää poole, õues oli 25 kraadi sooja – ja õhus oli esimest korda sügist… Tookord küll vaevumärgatav vihje, aga nüüdseks on see kaugele edasi arenenud. Õhtud ja hommikud on juba jahedad, pikemad riided on vaja koti-kapipõhjast välja otsida ning õunad on valmis (väidetavalt, meil Elvas on kolm õuna viie puu peal, ploomidega pole ka oluliselt parem seis).
 
Viimane nädal Otepääl, loodetavasti ka selle aasta viimane. Eks väiksemaid otsi tuleb ilmselt ka sügisel ja talvel ette, aga põhirõhk läheb septembrist alates suusatamisele, mida kahjuks kuni detsembrini Eestis eriti teha ei saa. Kui kõik ikka planeeritult läheb, siis 2. septembril lähme Ramsausse. Hurraa!
Enne seda on vaja veel nii mõnedki treeningud üle elada ning laupäeval saame isegi võistleda. Pühapäeval meie ei jookse, peatreener ei luba;) (ega ise ka väga tungivalt ei sooviks;). See-eest pidi aga pühapäeva lõunal olema Haanjas võimalus ennast ka maastikuratta-biathlonis proovile panna…
Täna üle pika aja jälle Helvise hoolitsevate käte alla massaaži – mmmmõnus (ilmselt küll pigem valus, aga pärast on mmmmõnus).