Tervitused Whistleri olümpiakülast!

Ajaveeb

Tervitused Whistleri olümpiakülast!

Aklimatiseerumine on läinud normaalselt, kui loeme normaalseks kell 21 magamaminekut ja 6-7 ärkamist. Aga mulle nii sobib. Igal juhul keset päeva (ehk eesti aja järgi õhtul) enam uni peale ei tiku.
 
Elu olümpiakülas on elu nagu väikeses külas ikka. Siin Whistleris on suurem osa maju väikesed ridaelamud, mõni üksik kortermaja, abihooneteks konteinerid ja suured telgid, sh söögitelk. Söögi valik on lai, ma ainult vinguks selle üle, et pabertaldrikud ja plastrelva pole eriti minu teema ja maapähklivõid pole ka juba paar päeva näinud. Inetu lugu, eksole? Aga vahtrasiirup on alati olemas:)
Suusarajad, niipalju kui ma seal käinud olen, on head. Lund on palju, kuigi isegi olümpiakülas on seda natuke raske uskuda. Aga eks Eestiski on vahel nii, et Võrus pole üldse lund, aga Haanjas on pool meetrit. Siin sama lugu, aga lund lihtsalt veel rohkem.
Oma riietuse kohta olen saanud ohtralt komplimente, samuti ka teised eestlased, soost ja vanusest sõltumata. Üleüldse on korraldajad ja vabatahtlikud kõik väga sõbralikud ja toredad. Selles mõttes pole aastaga küll midagi muutunud. 
Kui alguses olid rahvast võrdlemisi hõredalt ja tundus, et laskesuusatajad on külas ilmselges enamuses, siis paari viimase päevaga on inimesti kõvasti juurde tulnud. Hetkel tundub, et valdav enamus koondiseid elab ikkagi olümpiakülas, vaid mõned üksikud on mujal.

2 thoughts on Tervitused Whistleri olümpiakülast!

  1. Hoidke
    Hoidke tervist, end eemal igasu´gustest pisikutekolletest.
    Võistlusel tiirudes aga selget pead, unustage tulemus, keskenduge heale laskimistehnikale, kontrollile. selle aasta senised võitjad on näidanud, et vajadusle on võetud paus sisse, kiirtuli on õnnemäng, harva õnnestub võita, pigem kaalutletud tegutsemine. Olge tublid ja terved!

  2. I
    I thought to wish you good luck on olimpic games .. but i wish your rivals good luck. if you engage like you can then they will be satisfy a want of it more than you 😉

Comments are closed.