Uusimaid kõlakaid ja muid jutte

Ajaveeb

Uusimaid kõlakaid ja muid jutte

Talv on tulekul, tuleb uurida, mis teised teevad: abiks on Biathlonworld, Poireede fanpage

Sakslased 

Läinud nädalavahetusel olid Saksa meistrivõistlused: sprint ja pursuit rullilt. Naistest võitis Kati Wilhelm(2 trahvi), teine Jenny Adler (0) ja kolmas Simone Denkinger (2). Kati pani asjad algusest saati sõiduga paika. Meestest oli aga asi märksa huvitavam. Võitis noor Oberhofi poiss Robert Wick (1), teine oli Andreas Birnbacher (3) ja kolmas Robert Janikulla. Tuleb märkida, et Adler, Wick ja Janikulla on kõik noored, vastavalt 23, 22 ja 20 ning kahe esimesega treenisin oma kunagise Oberhofi külaskäigu ajal ühes pundis. See selleks. Olümpiaässadest oli parimana Michael Greis (3) kuues, edasi Michael Rösch (5) in kaheksasa, Sven Fischer (4) 11 ja Rico Groß (4) 13. Vot see on tase.

Järgmise päeval pandi kõik paika tiirus: Kati Wilhelm juhtis viimase tiiruni, aga lasi 3 trahvi (kokku kuus) ja nii võttis võidu Simone Denkinger. Martina Glagow, kes lasi kõik oma 4 trahvi viimases tiirus (!), oli kolmas. Meestel läks asi üsna sama rida. Wick sai kahes viimases tiirus 3 trahvi ja Birnbacher võitiski. Kolmas oli 7. kohalt tõusnud Daniel Graf.

Prantslased

Prantsuse meistrivõistlused:

Meeste mass:

1 Raphael Poiree
2 Vincent Defrasne
3 Ferreol Cannard

Naiste mass:

1 Delphine Peretto
2 Florence Baverel Robert
3 Sandrine Bailly

Meeste pursuit:

1 Raphael Poiree
2 Julien Ughetto
3 Ferreol Cannard

Naiste pursuit:

1 Florence Baverel Robert
2 Michaela Ponza
3 Delphine Peretto

Prantsuse koondised järgmiseks aastaks – naiste A: Sandrine Bailly, Florence Baverel-Robert, Sylvie Becaert, Christelle Gros, Pauline Jacquin, Delphine Peretto; meeste A: Alex Aubert, Vincent Defrasne, Simon Fourcade, Raphael Poirée, Julien Robert: naiste B: Marion Blondeau, Marie Dorin, Pauline Macabies, Marine Rougeot; meeste B: Alexis Boeuf, Ferréol Cannard, Yann Debayle, Lionel Grebot, Damien Gehin, Lois Habert, Vincent Jay, Frédéric Jean, Arnaud Langel,  Vincent Porret, Tanguy Roche, Julien Ughetto.
Ferréol Cannard and Lois Habert treenivad siiski koos A-koondisega. Julie Carraz ja Anne-Laure Mignerey treenivad omaette. 
 

Norrakad

Koondised – And here are the Norwegian teams – naised: Tora Berger, Liv Kjersti Eikeland, Ann Kristin Flatland, Gro Marit Istad Kristiansen, Linda Tjørhom, Kari Henneseid Eie, Berit Nordstad, Jori Mørkve; mehed: Frode Andresen, Lars Berger, Ole Einar Bjørndalen, Stian Eckhoff,
Halvard Hanevold, Emil Hegle Svendsen, Alexander Os.

Kus on Gunn Margit ja Egil???

Ja lõpetuseks – Ole Einar abiellus ja Liv Grete ja Raphael saavad lapse. Hurraa!