Xdream 4. etapp

Ajaveeb

Xdream 4. etapp

Xdreami hooaeg sai meie jaoks ilusa lõpu – olime viimasel "sprindietapil" (2:45) segadest esimesed, absoluudi teised. B rajal muidugi. Ja et nüüd kõik ei mõtleks, kuidas me niiii tublid olime, siis tuleb öelda, et esimene naiste võiskond finišeeris kohe pärast meid. Kanuust lõpuni olime põhimõtteliselt koos, kord üks ees, kord teine. 4 etapi kokkuvõttes olime küll teised, aga pole hullu.

 

Võistlus ise oli tore. Ratta esimese punktiga tegi kogu punt kõvasti viga, nii et umbes teises-kolmandas punktis olime igasugu karvajalgadega koos. Kanuusse läksime umbes 14-15 kohal. Kanuu kaks esimest punkti olid tavalised, aga siis tuli konks – õige variant oli joosta. Ja nii ma siis läksin, rattakingade, päästevesti ja kiivriga jooksin pool või pisut rohkem Tamula ringi. Hea, et mõla veel kaasa ei võtnud. Ja tuleb öelda, et pärast seda jooksu olin ma üsna süsi. Aga koht oli juba hea, kolmas.

Aga jooks jätkus. Võru linnas oli vaja jõuda spordihoonesse ja siis läks matemaatikaks. Kokkuvõtvalt võiks öelda, et liitmine ja loendamine ei läinud esimese hooga just kõige libedamalt, aga lõpuks saime ikka hakkama.. Olime jätkuvalt kolmandad, ainult ees olev 2 koha võistkond oli vahetunud, ees oli Garmont (naiste tiim kusjuures). Ratta läbisime enam-vähem koos, meie pisut ees. Paintballis saime mõlemad 2 trahviringi (meil lasi Olaf kui kogenum laskesuusataja) ja lõpujooks läks pigem nende vedamisel, kuid lõpus suutsime siiski ennast lahti vedada ja eest ära joosta.

Äge võistlus oli! Loodame, et järgmine aasta jälle!