04.01.2009 – Varsti paneme minema

Ajaveeb

04.01.2009 – Varsti paneme minema

Kas minna panema või panna minema? Igal juhul nüüd on juba päris palju saanud "kodus" olla ja aeg on jälle turneele minna. Kolmapäeval (ehk siis Priidu sünnipäeval) lendame Oberhofi poole ära, neljapäeval juba meestel teade, reedel naiste sprint.

Praegu oleme Otepääl "laagris". Otseselt laagrit pole, on ühistreeningud, aga et me ei viitsi Otepää-Elva vahet sõita, siis oleme mõned ööd-päevad Elva onnis veetnud. Siin on muuhulgas kõva remont tehtud, maja peab nüüd sooja ka ning peldiku asemel on lausa kaks WC. Väga kõva sõna.

Nüüd ma hakkan ennast kiitma – tänases trennis olin väga tubli. Lasin 12 tiiru peale 2 trahvi ja lamades mitte ühtegi! Nii head laskepäeva pole tükk aega olnud;) Hea küll, rahulik trenn oli ja rahulikult lasin, aga ikkagi. Kohe lust oli vaadata, kuidas märgid kukuvad. On täitsa võimalik nulle lasta, vähemalt rahulikult.

Ning õhtul käisime üle pika aja jõusaalis ning homme mina trepist alla ei saa. Väikest viisi teeme me jõutrenni kogu aeg, aga nö "kergeid harjutusi", käepäraste vahendite ja oma keha raskusega. Nüüd sai jõusaalis vähe suuremate raskustega möllatud ja juba trennis andis mõni lihas tunda. Nagu oleks tahtnud krampi minna, niimoodi valusalt tõmbab. Trepist alla ei saa kohe kindlasti ja ilmselt on veel mõningaid kohti, mis tunda annavad.

Veel mõned päevad saame siis Eestis vormile viimast lihvi anda, siis ootab ees juba MK.

One thought on 04.01.2009 – Varsti paneme minema

Comments are closed.