06.08.2007 – Kuidas vägivald müüb

Ajaveeb

06.08.2007 – Kuidas vägivald müüb

Pärast Õhtulehe kukkumis-uudist tõusis lehe külastatavus märgatavalt. Mille üle mul muidugi väga hea meel, aga loodetavasti selliseid vahejuhtumeid enam ei tule;) Tuleb leida mingi muu viis, kuidas "ennast müüa" ja seda, mida tavaliselt teiseks müügimagnetiks vägivalla kõrval peetakse, ma isegi mitte ei kaalu;)

Ühesõnaga, olen peaaegu paranenud. Koorikud on maas, pisut veel ketendab ja kisub ainult. Huules on siiski üks auk alles, peenmotoorika on pisut takistatud, aga kaua sellegagi läheb. Kõige kauem paraneb hoopis käsi – täpselt selline koht, mis pidevalt on kasutuses ja seetõttu ennast laiali kisub. Aga ka selle paranemine on lõppjärgus. Kukkumise teatepulga olen murdmaa sprinteritele üle andunud, nendest on üsna mitu viimasel ajal käe/põlve maha pannud.

Eile-täna tegin siis selle treeningtsükli esimesed raskemad treeningud. Eile EKE ehk siis jõuharjutused rullidel (paaristõuked või ilma keppideta sõit), täna kiirendused. Mõlemal juhul seisin ma üsna koha peal ja oli väga-väga-väga raske. Laskmine oli ka natuke… labiilne. Tuli nulle, tuli kolmesid. Hea on see, et nüüb saab ainult paremaks minna:D Kolmapäeval on meil oma jooksukontrolltreening, seal näeb hetkevormi kohta üht-teist ära ja muidugi järgmise nädalalõpu Eesti Meistrivõistlused. Laupäeval, 18. august, pidi olema rulli sprint ning pühapäeval jooksu mass. Et meil on treeneritega kokkulepe, et ühel päeval tuleb osaleda, siis võtan laupäevased atraktiivsemad rullid ja pühapäeval lähen hoopis Keila-Joale Xdreamile. Treenime hoolega.

Muidu veereb laagrielu omasoodu, Otepää rullirajad on pisut rahvusvaheliselt ülerahvastatud, tõusud ei ole väiksemaks jäänud, uude tiiru veel ei lasta ja neljapäeval saab koju! Hurraa!