+13/-61

Ajaveeb

+13/-61

Nädalaga on ilmselgelt toimunud areng. Niidid võeti täna välja ja väidetavalt olevat haav ilus. Jätkuvalt ei jaga ma arstide ettekujutust ilust;) Käesoleva nädala põhiülesanne on käima õppimine. Esialgu siiski vees, kuival maal läheb sellega pisut aega, aga igal juhul hakkan jalale rohkem koormust andma.
 

  
Jalg 14.12.2009Pilt üldiselt värvide mängu päris hästi edasi ei anna, tegelikult on jalg sealt hüppeliigese kandist üsna lilla. Aga taas kord, väidetavalt pidi erakordselt ilus ja vähe paistes jalg olema. Mina ise ütleks, et kaks nädalat tagasi oli märgatavalt parem, aga asjaolusid arvestades pole väga viga. 
Homme lähen vaatan siinse kohaliku lasketiiru üle. Lamades on võimalik “Hietalahti-asendiga” lasta, püstiasendis ilmselgelt paremale jalale toetada ei saa. Askoga panime enam-vähem plaani paika, millele keskenduda. 
Nädalavahetusel olin Tartus ja lõbustasin ennast sealsetes spordiasutustes. Muuhulgas proovisin ära ka velotrenažööri. Kerge koormusega võis suhteliselt vabalt kerida. Aga hoogu ei tasu minna. Üleüldse on selle taastumise deviisiks “kiirusta aeglaselt” ehk kuidas leida optimaalne koormus. Praegu tundub, et läheb hästi. Eks homme paistab, mida mu jalg tänasest vees jalutamisest arvab.
Poisid tegid Hochfilzenis muidugi hea sõidu. Kahju, et Indrekul pisut nihu läks, aga selle eest ei ole keegi kaitstud. Sellegipoolest normaalne tulemus ja eriti hea meel on Priidu 0+0 üle. On küll võimalik pihta lasta, eksju?

One thought on +13/-61

Comments are closed.