22.09.2007 – Peaaegu…

Ajaveeb

22.09.2007 – Peaaegu…

Täna oleksin ma peaaegu ühe suure preemia ära teeninud. Iseendalt. Rulli kompleksis lasin 8 esimest tiiru nulliga, lõpuni aga välja ei kannatanud – 1102.

Üllataval kombel on mõnes osas laskmine paremaks läinud. Eriti püstilaskmine. Kui eelmises laagris ja ka MMil oli suuri raskusi püsti nulli laskmisega, siis selles laagris märgid muudkui kukuvad. Esineb ka pisut ebaõnnestunud tiire, aga üldmulje on hea.

Tänase trenni algus oli muidugi ilus. Eks ma ikka sihtisin ka, aga eesmärk oligi pihta lasta. Kaheksa nulli järjest… Tekkis juba tahtmine mitte enam edasi lasta, siis oleks nullitrenn juba kirjas, aga pidin ikka piire kompama ja ennast peedistama. Ja ei kestnud lõpuni ära. Eks tuul oli ka, aga see oli algusest saati. Väga labiilseks õnneks ei läinud, need üksikud trahvid. Ma pole päris kindel, kui pikk nulliseeria mu rekord on. Nullitrenne on ikka ette tulnud, aga mõni, mida mäletan, on selgelt lühem olnud. Igal juhul sain selle kindluse, et ma olen võimeline neli tiiru järjest nulle laskma. Ja et ma olen ka püsti võimeline nulli laskma, mida ma pärast MMi enam eriti ei uskunud…

Üldiselt on laager (mis teistel täna, minu ja Priidul homme lõppeb) olnud väsitav ja raske. Ühelt poolt üsna suuremahuline nädal + kool ka veel. Ühe õhtuse trenni jätsingi ära, sest päev läks väga tihedaks ja ma lihtsalt tundsin ennast väsinuna. Päev läbi lennus olles on kaks trenni liiast, head nahka sellest ei tule. Järgmine päev oli kohe varem, trennid kvaliteetsed.

Järgmine nädal tuleb kiire-kiire. Esmaspäev-teisipäev on kool, lisaks teisipäeval ehho(kardiograafia), kolmapäev-neljapäev lähen Hiiumaale (!), reedel on taas kool (kontrolltöö!) ja nädalavahetus on Ramsauks valmistumine, sest esmaspäeva varahommikul läheb lennuk. Nii et nalja pole. Loodame Priiduga kuskil külmiku hankida vahepeal. Ahjaa, treenida on ka pisut vaja…. Ühesõnaga, igav ei hakka ja aega üle ei jää;)