27.11.2009 – Peaproov

Ajaveeb

27.11.2009 – Peaproov

Homme-ülehomme on siin Idres MK-hooaja peaproov. Mõlemal päeval on kavas sprint, mina võistlen pühapäeval, Priit laupäeval ja vastavalt vajadusele ka pühapäeval. Strateegilistel kaalutlustel olen ka homses stardinimekirjas, aga stardin siiski ainult pühapäeval. Suur töö on suvel-sügisel tehtud, nüüd on jäänud vaid lihvimine.
 

 
Üldiselt tõotab tulla kõva andmine. Täna nägin näiteks trennis Gunn Margit Andereasseni ja poiste väitel oli ka Frode kohal. Naistest on nn tugevad nimed veel Brancovic-Licosar, Bogali-Titovets, Kuzmina, Sokolova, Halinarova, Tofalvi, kogu saksa koondis eesotsas Bucholzi ja Preussleriga, Valgevene, Ukraina, Hiina… Arvestades, et üles on antud 130 naist ja 180 meest, pole kõiki jõudnud isiklikult üle vaadata;)
Rada hakkab vaikselt meenutama eelmise aasta olusid. Vahepeal oli sula ja enamus lund sulas ära, aga nüüd hakkab külmemaks minema (loe: jäiseks). Kuulsusrikas kurv, kust Priit eelmisel aastal välja sõitis, nõuab tõenäoliselt ka sellel aastal oma ohvreid. Ohvritest rääkides – verd on juba valatud, Priit otsustas ühe teise kurviga jõudu katsudes ninaga rada rünnata – rada võitis.
Lasketiirus valitses eelmised kaks päeva tugev tuul ja trahve sai lastud omajagu. Ühel päeval sain püsti hakkama seeriaga 0+0+3+3 ehk kokkuvõtvalt kuidas parajasti trehvas. Täna oli tuuletu ja märgid kukkusid üsna hea meelega. Eks näis, mis võistlus toob, tuleb korralikult oma sooritus ära teha.
Üleüldse asub siin stardijoonele ühel või teisel päeval 11 eestlast: meestest Priit V, Kauri, Martten, Priit N ja kaks noort Martin Remmelg ning Kenet Kroon; naistest mina, Kadri, Sirli, Elisabeth ja Kristel. Ma pole päris kindel, kas Biathlonworldi Live Results võistlust üle kannab, aga stardid on mõlemal päeval meestel kell 11 ja naistel 14 eesti aja järgi.
Palju jõudu meile kõigi poolt! 

2 thoughts on 27.11.2009 – Peaproov

  1. Tervitusi kodunt
    Õnnitlused ka. Oled järjekordselt tunnistatud Hiiumaa parimaks naissportlaseks! Ja Hillar… on parim Hiiumaa treener…(???). Ta on su esimese (järjekoha järgi)treeenerina kuhugi millalgi kirja pandud…
    Miks sa siis homme ei stardi? Saan aru, kui peaks koha noortele loovutama aga nii…?
    Sa ei suuda lasta kõiki võistlusi 90,95,100%. Lase homme ja ülehomme 80 ja 70% ja nädalapärast 100, saadki kokku normaalse 90. Sa ei suuda lasta kõiki MK-sid ja OM 90,95,100%. See on tegelikkus, mis väljendub matemaatilises statistikas või mis iganes. Seda ainet oled sa ju õppinud koolides, eksju?

Comments are closed.