30.11.2009 – Idrest Östersundi

Ajaveeb

30.11.2009 – Idrest Östersundi

Kokkuvõtvalt oli see meile hea nädalavahetus. Priit tegi laupäeval ilusti oma ära, minul oli pühapäeval tiirus väiksed probleemid, aga need lahenesid rajal;) Ülejäänud seltskond sai samamoodi oma ülesannetega hakkama: Elisabeth, Kristel ja Priit N täitsid MK-normi; ülejäänud lasid ilusti, minu 1+1 oli “vanade” poole pealt kõige rohkem lastud. Nüüd aga ootab juba ülehomme ees esimene MK-start.
 

  
Idre on huvitav koht. Nagu eelmiselgi aastal, oli ka tänava treeningpäevadel tiirus hirmus tuul, aga nii kui võistlused kohale jõudsid, oli täielik vaikus. Lisaks veel pikk laskumine enne tiiru ja nii oligi selline võistlus, kus teisel päeval oli esikolmekümnes ainult kaheksa naist üle ühe trahviga. Ruhpolding tuleb meelde. Rada oli seevastu raske. Mõlemal päeval täielik puder, paremates kohtades suuska näha ei olnud. Jälle tuleb Ruhpolding meelde;)
Enda sõidu kohta niipalju, et küllaltki raske oli, lõpus oli päris paha olla, aga sõiduaeg peaks olema enam-vähem. Täpselt ei oska öelda, sest Siwidata andis teist korda nädalavahetuse jooksul otsad. Ma loodan, et enesetunne läheb vaikselt paremaks ja sõidutempo koos sellega veel ka. Umbkaudu arvestades ei peaks selle tempoga ka MK-l otseselt silmi maha lööma, aga eesmärgiks seatud minutist peaks pisut puudu jääma. Laskmine oli ka selline, et lamades olin hästi ebakindel ja selles mõttes oli üks trahv täiesti teenitud tulemus. Püsti oli aga väga hea lasta – ja ise tegin lolli vea. Lihtsalt päästsin ühe lasu ära, mis sest, et polnud veel märgi poolegi. Sõrm tegi oma tööd täiesti silmast sõltumata. Selliseid laske ikka aeg-ajalt tuleb, paar korda hooaja jooksul, nii et anname siiski andeks, kuigi ma olin pärast võistluse lõppu ikka päris kuri enda peale… Eelmisel aastal olin kahe trahviga 12, aga kaotust oli 1:38. 
Praegu oleme juba Östersundis, elame nagu eelmiselgi aastal otse lennujaama kõrval vanas sõjaväeosas. Iseenesest pole häda, ainult staadion ja linn on kaugel. Ning kolmapäeval 18:15 eesti aja järgi algab MK-hooaeg naiste individuaaliga. Idre taustal tundub see 15km pisut hirmutav, seal poleks ma küll tahtnud rohkem sõita. Aga eks saab hakkama, mis muud üle jääb;) Laskmisega on lood sellised, et tulede valgel pole sellel aastal veel lasknudki. Eks ma teen oma parima.
Priit on stardis neljapäeval samal ajal. 
 
Hoidke meile pöialt. 

15 thoughts on 30.11.2009 – Idrest Östersundi

 1. Ilusat võistlushooaja algust!
  Homme tulen Eestisse, tehakse opp ja siis vaatab. Hetkel kipsis. lateral malleolus on see asi, mis katki on. Prognoos – neli nädalat muretu…

 2. kiiret paranemist
  Püüa nüüd kiireimas korras pettumus unustada ja juba homsest keskendu vaid enese taastamisele.

 3. Kiiret paranemist!
  Lugesin Postimees online-st kurba uudist ja tundsin, kuidas see mulle korda läheb. Soovin sulle kerget nelja nädalat ja usun, et leiad sellest positiivse ning oskad seda enda jaoks ära kasutada.

 4. Kiiret paranemist!
  Hästi kiiret paranemist!!!!!!!! Ära pead norgu lase! Positiivsuse säilitamine aitab kiiremini paraneda!

 5. Kiiret paranemist!
  Eveli, kindlasti leiad harjutusi, mida saad ka kipsis jalaga teha, et funktsionaalne seis oluliselt ei halveneks. Edu Sulle Olümpial!

Comments are closed.