28.01.2010/-16 – Tippvorm

Ajaveeb

28.01.2010/-16 – Tippvorm

Vähemalt ühes asjas olen küll täielikus tippvormis – lõuatõmbamises. Eile tõmbasin trenni alguses küllaltki lihtsalt 11 ja trenni lõpus küllaltki suure siputamisega 10. Ei mäleta küll, et oleks viimasel ajal rohkem tõmmanud. Siis, kui ma veel noor ja ilus olin ja umbes 30 kilo kaalusin, siis tõmbasin sinna kuskile 15 kanti ka, aga see ei lähe arvesse.
 

 
Muus osas ei oska vormi hästi kommenteerida. Laskmises ei ole seni siin Ridnaunis üle 1 trahvi lasknud, aga samas nullid on napilt vähemuses. Suusatamine on ka selline poolkahtlane, enam-vähem nagu liiguks, aga päris see vist ikka ei ole. Parema jalaga jätkuvalt päris suvaliselt tõugata ei saa ja pisut kordineerin, aga üldiselt on läinud paremaks, saan juba oma saapaga ka sõita.
Üldiselt on siin väga head treeningtingimused – kerge miinus, kohati päike, väga heas korras võistlus- ja matkarajad, hea söök, soe tuba – mis veel vaja? Ütleme nii, et Eestis ei tahaks praegu eriti olla, -20 kannatab treeningute kvaliteet päris palju. Siin on lisaks meile laagris veel vene naised, Slovakkia kogu koondisega ja pool Soome olümpiakoondist ehk Puurunen. Meie oleme siin küll kõige kauem, sest ülejäänud käivad vahepeal kodus ja lähevad varem Kanadasse ka.
Elame ja treenime tasapisi, mingeid eriti põrutavaid uudiseid või naljajutte nagu polegi…

One thought on 28.01.2010/-16 – Tippvorm

  1. tead?
    kuidas Herakles tugevaks sai?
    Kui ta noormees oli, võttis harjavärsi kukiile ja tegi ühe täisküki. Ja nii IGA päev aasta otsa. Ja märkamatult tõstis aasta ärast HÄRJA üle. Point: märkamatult. Ehk sai kõvaks. Lihtsalt muinasjutt 🙂 Ei muinasjutte ega uudiseid ega naljajutte inu poolt. Lihtsalt treenite tasapisi edasi. Kuna Sa härjavärssi viimasel ajal minu teada tõstnud pole, pead tugevaks saamise asemel ja/või aseaineks vormi minema. MOTT.

Comments are closed.