29.08.2007 – Laager lõppemas

Ajaveeb

29.08.2007 – Laager lõppemas

Otepää laager on kohe-kohe läbi saamas. Homme veel väike testvõistlus – sprint jooksult – ning ongi kogu muusika. Et pühapäeval jälle MMi jaoks kohal olla.

See laager on vähemalt minu jaoks olnud märksa parema enesetundega kui eelmine. Võibolla on oma osa ka sellel, et eelmises laagris oli mul pool aega huul katki ja paistes… Igal juhul enesetunne on võrdlemisi hea, pulsid ka. Hommikuti olen näinud selliseid numbreid nagu näiteks 43…

Laskmine on kergelt labiilne-ebastabiilne. Kui eile olid rullide peal kiirendused, siis lasin näiteks 10113300. Hea küll, oli tuul, olid kiirendused, aga 3+3 lasta on ikka väga nukker. Järgi lasin aga 0+0. Nii et võin lasta pihta, aga sama hästi võin ka mööda lasta. Lohutan ennast jätkuvalt sellega, et ma olen igal aastal alles suuskade peal normaalselt laskma hakanud. Aga kõige hullem ma siiski polnud, sellel päeval lasti üldse palju trahve. Kas ma juba mainisin, et tuul oli?

Ülejäänud aja veedame ka Otepääl sportlikult. Näiteks on väga põnev koht Tehvandi hüppemägede ümbrus. Noored kahevõistlejad/suusahüppajad on ka praegu laagris (nagu ka soome suusaorienteerujad, leedu laskesuusatajad ja vene murdmaasuusatajad)

{moseasymedia media=http://www.youtube.com/v/Hva0U4c_nSU}

Lisaks on hüppemägede juures üks tross, kus tasakaalu harjutatakse. Ramsaus on ka samasugune rulliraja kõrval. Priidu on mõned korrad üle käinud, aga see ei ole niisama lihtne.

{moseasymedia media=http://www.youtube.com/v/27c9oyiSDsw}

Mina olen kõvem käsi, õnnestumisprotsent on umbes 50% kanti, aga asi nõuab harjumist, esimene kord on selgelt konarlik. Teise korra ajal olen juba vana kala.

{moseasymedia media=http://www.youtube.com/v/KG3n3BOb6aw}

Esmaspäeval algab niisiis MM. Esialgse kava järgi võistlen mina jooksu sprindis ja meie mõlemad rulli sprindis ning olenevalt tulemustest ka rulli jälituses. Aga kava võib muutuda. Samas oleks ilus ka esimesel nädalal koolis nägu näidada, nii et ma üritan pisut kombineerida, aga võistlused on siiski suurema prioriteediga. Muuseas, rõõmusõnum – Priit sai Avatud Ülikooli sisse, nii et oleme mõlemad magistrandid. Ning Indrek kaitses oma lõputöö suurepäraselt ära.

One thought on 29.08.2007 – Laager lõppemas

  1. nostalgia
    i saw video about walking tightrope and i recollected the school ski class.
    it was one of main training there.
    :`-(

Comments are closed.