29.11.2008 – Mitte päris plaanipäraselt

Ajaveeb

29.11.2008 – Mitte päris plaanipäraselt

Üldiselt ma ei ole tänase võistlusega rahul. Koht oleks nagu enam-vähem ja mõned tugevad sai ka selja taha jäetud, aga olgem ausad, MK-sarjas poleks sellise sõiduga kolmekümne parima hulka küll asja, rääkimata veel parematest kohtadest.

Otseselt midagi väga hullu nagu polekski olnud, aga kaotus läks pisut suureks. Tule taevas appi, Eva Tofalvile 1:40 kaotada on ikka pisut palju. Nii umbes kaks minutit liiga palju… Hea küll, ta on tugev ja üldse kõik rumeenlannad kippusid siin trennides lendama, aga niiiii tugev ta ka olla ei tohiks. Järelikult olen siiski mina ka natuke nõrk. Ja teine asi, mis üldse pähe ei mahu, on see, et kuidas on võimalik kolmele(3!) poolakale kaotada, kusjuures need ei ole üldse nende parimad? Jällegi – hea küll, nad lasid minust paremini küll, aga sellegipoolest. Eelmisel aastal poleks nad isegi siis mingid konkurendid olnud. Ma juba Olosel vaatasin, et poolakad on sõitma hakanud…

Kõige hullem on see, et ma tegin tegelikult korraliku võistluse. Sõita oli raske, jalad läksid kangeks ja vere maitse oli esimesest ringist alates suus, aga kannatasin täiesti mõistlikult lõpuni, mingit hirmsat haamrit ei saanud. Natuke on veel kiirust puudu, ei jõua ennast päris pildituks sõita. Aga vere maitse sai suhu ja kopsu suhteliselt lahti. Nii et kasulik võistlus kahtlemata, aga… Iseenesest sõita oli lõbus. Igasugu rahvast oli ikka rajal ja nii oli endal kogu aeg selline tunne, et ma olen ikka kiire sõitja. Huvitav oli rada ka. Üks kurv sõideti päris korralikult ära ja see oli lõpus juba üsna huvitav, kusjuures mina startisin ju keskel. Ma võin kihla vedada, et Madarat võitsin ma igal ringil sellel laskumiselt vähemalt 5 sekundit, aga kokkuvõttes sain ikka pähe. Ikaldus.

Laskmine oli selline keskmine. 1+1 on "ei lind ega loom"-tulemus. Mööda nagu eriti ei lase, aga pihta ka ei saa. Mõlemas tiirus muide teine lask ja üsna lähedal. Lamades puhta gabariit, püsti ka ääre peal. Ise ka tundsin, et mingit hullu viga ei teinud, lihtsalt läks natuke viltu. Aga lõpukokkuvõttes ei huvita see kedagi, kui napilt mööda läks. Ei ole vaja trahve lasta.

Homme ei stardi. Teen ühe rahulikuma treeningu, esmaspäeval sõidame Östersundi ja neljapäeval on juba naiste 15km. Meestel on au kolmapäeval hooaeg avada.

Praegu on Priit võistlustules (esimene tiir nulliga!), hoidke talle pöialt. Ma proovin ka järgmisel korral kiiremini sõita ja täpsemalt lasta.

10 thoughts on 29.11.2008 – Mitte päris plaanipäraselt

 1. Tubli Eveli
  Hooaja alguseks väga ilus start. Kahju Priidust, loodan et homme läheb paremini. Kaurile ka hea sõidu eest aitähh.

 2. tubli eveli, hea tulemus siiski.

  edu neljapäevaks, individuaalis on teil hea laskmise korral alati kõrgeid võimalusi:)

 3. Pole hullu, kõik tundub normis olevat. Poolakat on ehk jah kõige suurem üllatus, et kohe kõik nii kõvad-ju on samm edasi astutud!Tihe konkurents, näitab ainult yhte, hirmsalt oleks tarvis põmmida 0-ga, et saad väga kõrge koht MKl, 15 km-on sinu võimalus ja kõige tähtsam VÕTA RAHULIKULT, KÕIK LÄHEB NII NAGU TARVIS.JA ÄRA UNUSTA, ET MM-INI ON VEEL 2,5 KUUD AEGA, MIS ON KÕIGE TÄHTSAM!
  Edu sulle!

  Spordisõber

Comments are closed.