27.11.2008 – Idre

Ajaveeb

27.11.2008 – Idre

Kaks päeva võttis see kokkuvõttes aega, aga siia Idresse kohale me jõudsime. Eile-täna treenisime, ülehomme läheb võistlemiseks. Ilm on siin ilus ja elamine hea.

Image

Suurem punt elab kõik ühes majas, ainult treenerid on eraldi. Vahva maja on, slallinõlv on kohe kõrval, staadionile on u 500m. Peakoka ameti on võtnud endale Helvis, teised assisteerivad. Üldiselt tore koht, mulle meeldib. Suusarada on ka enam-vähem, treenimiseks väga hea, võistlustel võib veel raskeks minna. Otseselt tapvaid tõuse ei ole, aga ainus pikem ja puhkamist võimaldav laskumine on enne tiiru.

Täna kiirenduste ajal oli muidugi suusk uskumatult kinni, nii et pidi laskumistel ka hoogu lükkama. Sõita oli raske. Edasi nagu läksid vaikselt oma tempoga kogu aeg, teravust eriti polnud. Andis tunda, et pole tükk aega kiirendanud, loodetavasti on võistluste ajal parem. Homme peaks aga külmemaks minema ja loodetavasti libisemine paremaks. Ja määrdemehed võiks ka midagi huvitavat välja nuputada. Laskmine võib siin ka huvitav olla, üsna tuuline tiir on. Pihta olen saanud enam-vähem, kurta ei saa, aga mine neid võistlusi tea.

Üldiselt hakkab rahvas vaikselt siia kohale jõudma. Saksa B-koondis tuli täna, teisi on ka. Homseks tuleb vast veel rohkem, kirjas pidi olema 100 naist ja 140 meest. Palju on muidugi juuniore ja noori ka. Poiree oli täna ka kohal. Ja kujuta pilti, ütles mulle lausa "Hello". Ma olin kohe nii erutatud;) Üleüldse on kõik väga tervitama hakanud mind sellel aastal, päris naljakas on juba.

Ülehomme algab siis võistlushooaeg. Sõita tahaks küll juba, aitab sellest aerutamisest. Selle hooaja esimene õiges mõõdus biathlonvõistlus. Nüüd saab siis vormist ka mingi pildi, kuigi põhilaks on ikka MK-startidel. Nagu alati, ei oska tulemuseks suurt midagi pakkuda. Sõidan kuidas jõuan, eks siis ole näha, kuidas teised jõuavad. Laskmine on olnud üsna stabiilne nulli ja ühe vahel, aga tuul võib siin kaardid päris segi lüüa. Peaeesmärk on teha korralik võistlussõit enne MK algust, et ikka vere maitse ja õige võistlustunde kätte saaks.

2 thoughts on 27.11.2008 – Idre

  1. Sõidud
    Ega keegi ei oska vastata, kust oleks võimalik lives vaadata homset naiste sprinti?

    Eurosport kahjuks ei näita, äkki on kuskilt internetist võimalik vaadata, ei tahaks võistlusest ilma jääda:(

Comments are closed.