31.01.2008 – Jalul

Ajaveeb

31.01.2008 – Jalul

Tervis on praegu enam-vähem. Otseselt haige ei ole, nina on pisut kinni, aga päris terve ka ei ole. Hommikused pulsid on ikka pisut kõrged. Praeguseks oleme juba mõned päevad treeninud, või noh, treeninud on just palju öeldud, ütleme siis, et oleme suusatanud. Homme teeme puhkepäeva ja siis vaatame, kuidas tervis on, esialgu on vähemalt kiirendused plaanis.

Nüüd jõudsid määrdemehed ka Ruhpoldingust juunioride MMilt siia, tekitasid natuke elevust. Suurt rõõmu neil seal ei olnud, mõned üksikud head sõidud tehti, aga üldiselt oli vahe muu maailmaga olnud mäekõrgune. Muist sellest vahest saab muidugi Eesti olematute lumeolude kaela ajada, aga sellegipoolest tuleb peale tahtmine öelda: "Kui mina veel noor olin…". Mõni noor poiss oli isegi lootustandev, MMi-koondislase Alari vend Martin Remmelg, aga üldpilt oli/on nukker. Muidugi oli korraldus Ruhpoldingus üsna uskumatu, täitsa "nagu päris". Milliseid noorte ja juunioride võistlusi Eurosport veel üle kannab? Aga eks juunioride tase on praegu selline, et esikolmikul, võibolla isegi esikümnel, pole mingi probleem hea laskmise korral MK punkte võtta.

Niipalju siis noortest. Meil läheb siin rahulikult, midagi põrutavat juhtunud ei ole. Homme on Hillaril sünnipäev.

One thought on 31.01.2008 – Jalul

 1. otium recifit vires
  nojah, nagu ma ütlesin, on see kiri Tartus Toomemäel Inglisillal. Mingist ammust ajast juba. Eks kõik tarkused on vanast ajast…
  Muide, tuletan sulle meelde, et algavast nohust jagu saamiseks on vähemalt kaks lihtsat võimalust:
  1.magada pea teki all. Selleks on ka teaduslik tõestus: süsihappekeskkonnas …
  2.Saunas tõmba peale leili viskamist ettevaatlikul kuuma õhku ninna, vaheldumisi ühte ninasõõrmet kinni surudes nii kuumalt kui võimalik.
  3. no ja muud rahvameditsiinitarkused + tabletid.
  Parimad soovid sinna kaugele.

Comments are closed.