Gletcherimuljed

Ajaveeb

Gletcherimuljed

Ja ongi ka sellel hooajal suusad alla saadud! Tervelt kaks korda oleme üleval liustikul käinud ja võib öelda, et kõik on hästi läinud. Ilmad on sellised keskmised – udu, lumesadu; rada on tänu lumesajule ka üsna ok, suusad on head ja kõigele lisaks on ka enesetunne üllatavalt normaalne. Kui meenutada varasemaid aastaid, siis esimestel päevadel on mul ikka väga paha olnud ja pulss ka üleval, aga nüüd ei midagi. Kahe treeninguga 0 minutit EV-d, kusjuures tempo on normaalne.

Tempo on isegi nii normaalne, et esimesel päeval sõitsin Priidust kiiremini. Muidugi, Priidu suuskadele oli vist ninast sabani kliistrit pandud, sest kui näiteks laskumise alguses olime koos, siis lõpus oli vahe 50 meetrit… Minul olid see-eest üle prahi suusad, just Madshusi on Per Wiki käest saadud ja lisaks veel tuttuued saapad. Nii võib kihutada küll:D 

Aga ega see 2700m peal sõitmine nii lihtne ka ei ole. Täna oli gondli juures ummik, sest trossid olid jääs ja umbes pool tundi liiklust ei toimunud. Väga halva ilmaga ei saagi üles. Ja üleval olemine on üsna väsitav, pärast kahetunnist sõitu tuleb lõunal väga magus uni. Pikemate trennide korral saan mina õhtuks peavalu ka. "Maa peal" on märksa lihtsam suusatada.

Aga muidu on kõik tore 

One thought on Gletcherimuljed

  1. no suusad all – see vist eriline tunne hooaja alguses minu mäletamist mööda. aga jah, ma pole seda enam ammu kogenud, seda ehtsat sportlaslikku esimese lume rõõmu …

    homme lendan minagi sinnakanti. teist umbes 400 km lääne poole: lõunasaksamaale tübingeni. 10 päeva pärast alustan seal oma keemia eriala välissemestrit.

    ma proovin siis lennuki aknast teile austria poole lehvitada!!!

Comments are closed.