Ilusad ilmad

Ajaveeb

Ilusad ilmad

Tänaseks on esimene treeningnädal siis läbi. Kokkuvõtvalt võiks öelda, et päris hästi on läinud. Kerge ei ole, aga pulsid on normaalsed ja ilmad on ka ilusad olnud. Ilustate ilmadega on hea fotokaga klõpsida…

Image Täna hommikul läksin vähe hiljem mäele – oma poistel oli vaba päev ja läksin ühtede eesti  harrastajatega. Päike oli juba kõrges taevas, kui läksime ja enne tegingi paar pilti. Kõigepealt vaade meie hoovist "Beachi" poole – sal kahe künka vahele on üks tiik kaevatud ja see on siis rand.

 

 

ImageTeine pilt on alapealkirjaga "sinna me lähemegi". Paremalt neljanda tipu (selline pisike terav, kohe suure juraka kõrval) otsas on see majake, kuhu gondel välja jõuab ja kus riideid vahetatakse jne. Rikkuritele on seal restoran ka..

 

 

Image See on pilt meie "kodust". Õigemini on pildil küll ainult väike osake. Vasakule jääb veel söökla-hotellimaja ja kuur/laut, paremale garaaþ ja suusaruumid ning maja taha traktorigaraaþ ja muud sellised vidinad. Kui nüüd meie maja juurde tagasi pöörduda, siis poisid elavad esimesel korrusel, seal kus palju busse akende ees on, ja meie Priiduga kolmandal ehk viimasel, seal kus rõdu on.

 

Image Aga viimased pildid polegi täna tehtud, sest täna oli mul pikk ots, 2.30 ja ausalt öeldes olin ma täitsa läbi. Pärast kahte tundi tuli ikka pidevalt meelde tuletada, et nüüd on vaja parem jalg vasaku ette tõsta ja siis jälle vasak parema etta. Nii et need on tegelikult üleeilsed pildid. Sellises kohas me siis sõidamegi. Pole paha ju? Ring on 8,2 km pikk ja rahvast on palju. Kui hästi vaadata, siis on näha liustikupragusid. Härra peatreener kukkus ükspäev ühte sisse, mitte täielikult, sai käed ikka laiali, nii et vööni umbes. Loo moraal – lõigata ei tasu.

ImageRaja peal pragusid muidugi pole, see oleks juba liig. Aga ega iga päev nii ilus pole – on ka tuult ja vihma nähtud, udu on üsna sage. Ja nagu varem mainitud, ega see 2700m peal sõitmine naljaasi ei ole. Aga kordi parem kui vihma ja poriga rulle sõita, nii et ise olen rahul:D

 

 

Kõige lõpuks tahaks veel öelda, et see, kui all (ehk elukohas) pilvine on, ei tähenda veel, et üleval päike ei paista.

ImageImage