Hooaeg algab!

Ajaveeb

Hooaeg algab!

Homme antakse Olosel rahvusvahelise laskesuusahooaja mitteametlik avapauk (eks ole ilus lause, nii mitu liitsõna!). Stardiprotokoll.
Nagu näha võib, on Saksa ja Poola koondis stardis täies hiilguses + vene naised, läti mehed ja pool Ukraina koondist. Naistest paistab, et tuleb Vene-Saksa-Poola maavõistlus, meestest Saksa-Läti?-Eesti????

Mis enda vormi kohta öelda on? Ei oska ennustada, ei ole lumepeal pikka täiskiirusel sõitu teinud. Kui aus olla, siis isegi rulli peal ei ole. Kiirust nagu oleks, vastupidavust ka nagu oleks, aga küsimus on selles, kui kaua ma selle kiirusega vastu pean…

Laskmisvormiga on umbes sama seis – võin vabalt lasta 0, aga teinekord trehvab tiirus ka 4. Viimati oli kole tuul tiirus ja sellega olen mina püsti hädas. Elame, näeme.

Kokkuvõtvalt – midagi ei oska kosta. Homme juba oskan. Kui olen hea, on väga tore, kui vilets, siis on mul MM-ni aega küll ja veel, et asja parandada.

Aga ennustused kogu hooajaks?

MK üldvõidu eest kemplevad Kati Wilhelm, Anna Carin Olofsson, Linda Grubben. Alguses pakub neile kõvat konkurentsi ka Sandrine Bailly, aga vajub lõpus ära. Tegelikult ei maksa kedagi sakslastest maha kanda, kasvõi Magdalena Neuner võib üllatada. Samuti oleks aeg, et keegi pisikestest riikidest (Läti, Sloveenia, Bulgaaria) ohjad enda kätte võtaks. Kui Madara võidab sellel aastal MK etapi ja mina ei mahu punktidele … siis ma ei tea, mis saab.

Oh, lähen ära magama. Head võistlust mulle (ja Priidule)