Kaitsmisest ja muust

Ajaveeb

Kaitsmisest ja muust

Palun öelge kõik minu järel: regulaaravaldiste genereerija, regulaaravaldiste genereerija, regulaaravaldiste genereerija. Sest peaaegu seda pean mina reedel tegema. Üldiselt läheb hästi. Retsensent leiab, et töö väärib hinnet "suurepärane". Mis nii viga! Vaja ainult kaitsmine üle elada.

Täna käisin vaatamas, mis mind ees ootab. Ei olnud hullu midagi, üks noormees jäi pisut ajahätta ning ühte tütarlast kippus komisjon pisut kiusama ning lõppkokkuvõttes saadi selline definitsioon: "Tarkvara on arvuti osa, mis ei ole riistvara." Aga lõppkokkuvõttes sai ta siiski B, nii et VÄGA HEA. 

Trenniuudiseid ka – teisipäeval käisime sellel aastal esimest korda rulle sõitmas. Alguses oli harjumatu, esimesest laskumisest tulin alla jalad krampis, aga trenni lõpus olin nagu vana kala. Loodetavasti laagris enne lõpuaktust asfalti äestama ei hakka;) 

Ja jõudsimegi ringiga ülikoolini tagasi. Panin juuksuri juurde aja kinni. See juba kurtis, et nii kanged juuksed.. Nüüd peaks kuskil riided ja kingad ka muretsema. Sellega saan ilmselt hakkama, aga muu üritusega, lõpetamise afterparty on kõvem pähkel. Hea meelega ei korraldaks midagi, aga rahva tungival nõudmisel peab vist ikka midagi ette võtma. Ei tea, kellesse ma küll läinud olen, et iga kord, kui vaja mingit pidu (sünnipäev vms) pidada, tabab mind meeleheitlik soov kuskile kaugele ära põgeneda ja telefon ära kaotada;)

Panin muide mõned uued pildid üles, CISMist ja muust. 2006/2007 muude suusapiltide alla. Seal on ka kuulsusrikas mundripilt ja eelkõige POIREE.  

2 thoughts on Kaitsmisest ja muust

Comments are closed.