Otsime partnereid

Ajaveeb

Otsime partnereid

Kes? 

2010. aasta Vancouveri olümpiamängudel oli Priit 20. kohaga parim  Eesti sportlane ja ühtlasi viimase kolme olümpia edukaim Eesti laskesuusataja. Lõppenud hooajal jõudis Priit seljavigastusele vaatamata 11. kohale maailma tipplaskesuusatajate võistlustel Venemaal; ühtlasi saavutas Eesti mass-stardi meistritiitli. Algava hooaja eesmärgiks on mahtuda MK-etappidel kümne parema hulka. Kolme aasta pärast Sotši OM-il on ta aga parimas sportlaseas…

Miks? 

Sotši olümpiale sihitud ambitsioonikate ettevalmistusplaanide täies mahus täitmist on võimalik endale lubada ainult heade toetajate abiga. Priidu ümber on koondunud professionaalne abiliste ring (sh üks maailma parimaid lasketreenereid Asko Nuutinen, teadlased Tartu Ülikoolist ning loomulikult Eveli – ainus Eesti laskesuusataja, kes on tänapäevase MK-sarjas jõudnud kokkuvõtte 30 parima hulka ning korduvalt esikümnesse), samuti on vajalikud mitmed sise- ja välislaagrid ning loomulikult kvaliteetne treening- ja võistlusvarustus, toit, taastusvahendid ja muu juurdekuuluv. 

Mida pakume oma toetajale? 

Ennekõike võimalust teha firma nimi ja logo nähtavaks nii Eesti kui ka rahvusvahelises telepildis, trükiajakirjanduses ja internetis. Sponsorlogod meie rõivastel ja relvadel jõuavad kogu hooaja vältel pidevalt Eesti ajalehtede spordikülgedele, ETV ja paljude rahvusvaheliste spordikanalite ekraanidele ning veebiportaalidesse. Samuti on Priit valmis kaasa lööma ettevõtte reklaamikampaaniates ja turundusüritustel. Kindlasti on veel palju muid variante, kuidas me saame kasulikud olla.

Kuidas toetada?

Eelistatud on rahaline toetus, aga ka teenused/teadmised/kaubad võivad aidata Priidul oma eesmärke saavutada. Alam- ja ülempiiri 😀 pole, aga sellest sõltub, mida meie konkreetselt vastutasuks pakkuda saame. Kui huvitab, siis võta ühendust eveli[at]priitjaeveli.pri.ee või priitviks[at]gmail.com ning arutame asjad läbi. 

Kel väga suur huvi on, nendele ka a/a 10010625428018 Priit Viks, SEB. Aga soovitan siiski meiega ühendust võtta, kindlasti on meil midagi vastu pakkuda. 

Teadet võib levitada;)