Ridnaun

Ajaveeb

Ridnaun

Oleme ilusti Ridnaunis. Paks lumi tuli maha ja toit on väga hea ja ujumas ja saunas saab käia ja kõik on muidu väga tore, aga netiga on kitsas käes. Praegu oleme administraatori arvutis…
Teen lühidalt: peale meie on siin veel laagris Tsehhi mehe, Slovakid, Kanada, Sveits, Soome ja osad Saksa mehed. Rahvast kui palju. Eile käis mul dopingukontroll. Nii armas neist;) Üldiselt on kõik hästi, oleme mõlemad Priiduga terved ja treeningtingimused on ideaalsed. Anterselvasse sõidame 31.jaanuaril. Sealt siis pikemad reportaazid.

Kõike head

7 thoughts on Ridnaun

 1. doping
  no muidugi- sõidab ilusti, kuid siis ei tule kindlasse punktistarti. Mis muud kui kardab vahelejäämist.

 2. Küsimus suurele ringile!!
  Huvitav ,kuidas saab veel EL leiduda selliseid urkaid kus netti pole….ja muuseas ei tea ka,kas MM_ilt
  teenitud punktid korrutatakse kahega MK sarjas,kunagi vist tehti nii,kuid murdmaasuusatajatel ei lähe vist MM punktid üldse MK arvestusse,ppprrr,kui ebaõiglane….peaks ikke kahega korrutama!!!

 3. There are many questions
  is there chance to organize the coach’s report on the work done (it is desirable before beginning of the world championship)?
  It is interesting to hear his/her/them (i’m ashamed, but i really don’t know who is estonian biathlon team coach(es)) opinion about preparation of team to world championship.

 4. Edu
  Soovin, et oskate neid häid tingimusi kasutada resultaatide kasutamiseks positiivselt ära.Treenige, puhake!

 5. Team coach
  is Hillar Zahkna (he). He don’t like to talk, if one not asking. I think, that in estonian newspaper will be a story before WC.
  Maletajale: minu teada läheb MM laskesuusas MK arvestusse, aga 2-ga ei korrutata.

Comments are closed.