01.01.2012 – Erakordne laiskus ja muid uusi arenguid

Ajaveeb

01.01.2012 – Erakordne laiskus ja muid uusi arenguid

Kui mul selline erakordne laiskus peal ei oleks, siis ma jõuaks ilmselt päris palju asju tehtud… Viimasel ajal on aga ainult söödud (rohkem ei jõua. Kui, siis ainult pisut šokolaadi või midagi), magatud, loetud ja muidu passitud. Hää küll, Otepääl sai lausa treenima kukutud, aga kogu kasulik tegevus on ikka väga vaevaline.

 

Aga mitte oma laiskuse üle ei tahtnud ma siin kurta, vaid valgustada viimaste aegade arenguid:

1) tuli uus aasta. See pole ilmselt enam kellelegi uudis, aga hea võiks ta siiski ju tulla. Head uut aastat!

2) Priit sõidab ilmselt teisipäeval järjekordsele IBU karikale (seekord Forni Avoltri), kui nad ikka bussi jms organiseeritud saavad. Majutuse vaatavad juba koha pealt.

3) MK-le on lootust saada Nove Mestosse, juhul kui Roland sinna ei lähe. Rolandi otsus selgub järgmise nädala lõpus. Vähemalt nii ütles meile peatreener, on kuuldud ka teistsuguseid variante, aga arvestame siiski seda.

4) Pärast Nove Mestot (või Haute Maurienne IBU cupi, sõltub juba asjaoludest) on ilmselt uus kojutulek, sest Anterselva MK-l Priidu teeneid ei vajata ja kus tal seal Euroopas nii üksi ollagi oleks.

5) teoreetiliselt algab pärast Anterselva MK-d sealsamas koondise laager, aga laagrist osavõtmise tingimused oli konkreetsed – kas koondise plaani järgi või üldse mitte. Vahepealseid variante ei tunnistata. Mis seal ikka, arvestades omavahelist läbisaamist ja usalduse taset tuleb ilmselt omaette Eestis laagerdada.

6) varuvariant on ka EM Osrblies

6) MMi koondis pannakse paika veebruari alguses jumal-teab-mille järgi

7) Oslo MK-le pidi vabu kohti leiduma

8) nimetasin ennast MMi kandidaatide hulka:) Siit ei maksa nüüd mingit comebacki välja lugeda, trenni teen ma pulli pärast (homsest saab puhkus läbi ja siis eriti enam ei tee), aga noh, et kui abi vaja on või nii. Üldist meelsust arvestades ma muidugi selle peale väga ei looda.