04.02.2009 – Suund Korea poole

Ajaveeb

04.02.2009 – Suund Korea poole

Ja ongi minek! Praegu juba laevas teel Helsingi poole ja sealt poole kuuest juba õhkutõus. Homme ehk neljapäeval peaks kohaliku aja järgi 9:30 Seoulis olema. Eesti aeg on siis 2:30 ehk seitse tundi nihkes. Sealt on veel mõningad tunnid bussisõitu ja siis – teretulemast PyeongChangi!

Viimased päevad Eestis möödusid kiiresti. Pisut üritasime päevarütmi varasemaks saada, et seal kohanemine valutult läheks. Ütleme nii, et varane ärkamine pole probleem, probleem on 7 ajal trenni minna, kui õues on -17. Ja probleem on õhtul magama jääda – kuigi tegelikult vähkresin ainult ühe õhtul, aga juba voodisse minekuga oli probleem, kuidas sa läheb kaheksast magama? Aga trennid said ikkagi tehtud.

Omaette ooper oli asjade pakkimine. Mida jätta, mida võtta. Kaalupiirangud – suur kott 20kg, suusakott 20kg, relvakohver 10kg. Minu suur kott kaalub tühjalt juba viis kilo… Ehk läksin väikse kotiga, raskemad asjad sinna, suured kergemad asjad Priidu hiigelkotti või suusakotti. Lisaks käsipagas kõige raskemate asjadega – raamatutega. Ei, polnudki hullu.

Koreas tegeleme nüüd paar päeva treenimise ja vormi timmimisega. Ajaviiteks võib ju keelt õppida, eelmine kord sain tähed peaaegu selgeks. Kui kohale jõuame, eks siis kirjutan.

Võistluse koduleht