30.01.2008 – Tervis tuleb härgadega

Ajaveeb

30.01.2008 – Tervis tuleb härgadega

Aeglaselt, aga järjekindlalt tuleb tervis tagasi. Esmaspäeval olin ma veel väga hädine, nohutasin täie rauaga, kolmapäeval käisin juba suusatamas ja täna oli täitsa inimese tunne. Kui nüüd see välja jätta, et õhk ei käi päris nii läbi, nagu võiks. Ühesõnaga nina on jätkuvalt kinni, aga muidu pole häda. Hommikune pulss 44;)

Praegu oleme põhimõtteliselt Otepääl laagris, ülejäänud punt läheb homme Haanjasse võistlema, aga mina sellest viilin veel. Aega on selle kiire asjaga. Kui nina ka lahti läheks, võib järgmine nädal juba kiirendada…

Aga juba kolmapäeval võtame suuna Korea poole. Hommikul laevaga Helsingisse ja sealt õhtul lennukiga Souli. Äge! Kohale jõuame kohaliku aja järgi neljapäeval poole kümne aegu ehk eesti aja järgi umbes poole kolmest öösel… Sellega seoses alustasin juba praegu väikest harjutamist, kolmapäevaks on planeeritud ärkamine kell neli;)
Ja muuhulgas peaksin teisipäeval oma arvuti remondist tagasi saama, ei olnudki emaplaat, vaid videokaart hoopis. Majanduslikult märksa soodsam;)

2 thoughts on 30.01.2008 – Tervis tuleb härgadega

  1. Küsimus.
    Eveli,oleks üks küsimus sulle.
    Kes tervest naislaskesuusatajate seltskonnas on kõige ebameeldivam?Personaalses mõttes.

Comments are closed.