07.07.2009 – Jälle laagrisse

Ajaveeb

07.07.2009 – Jälle laagrisse

Homme algab Otepääl jälle uus laager. Võib öelda, et nüüdseks on tilu-lilu (ehk üldkehaline ettevalmistus ja muu põhja ladumine) läbi ja algab päris treenimine. Teisisõnu – erialast ja kiiremat tööd hakkab üha rohkem sisse tulema. Läheb lõbusamaks, aga ka raskemaks. Kaks nädalat tõsist treenimist.

Tegelikult on lood aga sedapsi, et Priit laagri alguse passib, sest tema käis reedel silma laserlõikusel! Nagu paremalt äärest näha võib, pani KSA:) Priidu nägemisele õla alla. Praegu on ta kohati veel “siil udus”, homme lähebki esimesse kontrolli, aga “selgetel hetkedel” ta uhkustab oma uue kaugnägemisega. Nüüd on lootust, et ehk näeb talvel Oberhofi udus isegi märki, mitte enam ainult ühtlast halli ala. Aga hetkel on ikkagi paranemisperiood, pisut vara hõisata.

 

 Minul on läinud kõik plaanipäraselt ja rahulikult, kui välja jätta seik, et üks mu punsu leidis endale Elva-Peedu kergliiklustee äärest uue omaniku, ja mitte minu soovil:( Huvitav on asi selle poolest, et see oli üsna näss ja ma ei kujuta ette, kellel seda vaja peaks olema. Olgu nad siis sellega õnnelikud ja mina olen õnnelik, et mul ikka teine ka tagavaraks on.

 Uued uudised juba Otepäält!