10.06.2008 – Jälle laagris

Ajaveeb

10.06.2008 – Jälle laagris

Eile oli tegus päev – lasketrenn, arvestustöö, koormustest ja Ahhaa näituse külastamine ja õhtul asjade pakkimine. Täna hommikust oleme juba Haanjas laagris ja kaks trennigi tehtud. Mina jään siia reedeni, siis teen korraks põike Soomemaale, Jukolale, aga kogu laager kestab järgmise nädala lõpuni, 21. juunini.

Oh jah. Eilse päeva üldnimetus võiks olla "läbi raskuste tähtede peale". Arvestustöö oli piisavalt kirves, kes ütles, et avatud materjalidega ei või töö raske olla?, lisaks oli tiksus mul kuklas kell, sest koormustestile oli vaja ka jõuda. Aga läbi ma sain ja selle semestriga on nüüd siis kohe kindlasti ühel pool. Nii et korraks oli ebameeldiv, aga lõpptulemus oli hea. Koormustestiga umbes sama asi, et 10 minutit on väga ebameeldiv, aga vajalik see oli ja pärasti oli jälle hea tunne. Päeva lõpus käisime preemiaks ja meelelahutuseks Ahhaa spordinäitusel. Oli tore.

Täna olime nagu viis kopikat Haanjas kohal ja ühinesime ülejäänud koondisega, kes juba eilsest saati harjutavad. Laager nagu laager ikka, trenn-söök-magamine. Ja laskmine. Väidetavalt pidi homne päev algama 7:40 tiirus kuivaga. Loodetavasti sajab vihma;)