11.09.2009 – EMV, Oberhof ja edasised plaanid

Ajaveeb

11.09.2009 – EMV, Oberhof ja edasised plaanid

Kõige tähtsam kõigepealt – 12. ja 13. september toimuvad Otepääl suvebiahtloni Eesti Meistrivõistlused. Laupäeval sprint, pühapäeval jälitus, MN17-MN rullidel, teised jooksult. Startide algus laupäeval kell 11, pühapäeval 10:30. Kogu koondis on stardis, va Martten, kes on Ramsaus. Loodetavasti on ka mõningaid väliskonkurente.
 

 
Ning kohe pärast pühapäevaste võistluste lõppu tõmbame selleks hooajaks Otepääl suuremale laagerdamisele joone alla. Järgmised kaks nädalat veedame Oberhofis, kus naudime kohaliku suusatunneli võlusid ning kus suvebiathloni MMiks ehk 21. septembril ühinevad meiga ka Indrek, Kauri ja Priit N. Pärast suve MMi tuleme meie Priiduga korraks Eestisse tagasi ning 3. oktoobril (taas)ühineme teistega Ramsau laagris.
Üldiselt on suvine treenimine läinud hästi. Kilomeetreid on kogutud hulgem, padruneid on lastud tuhandete kaupa. Ainus tagasilöök ongi olnud viimasel ajal muret tegev parem õlg, aga ka sellest saame üle. Või kui mitte üle, siis ümber. Vähemalt treeningvorm on olnud korralik, võistlusvormi kohta ei oska enne talve midagi mõistlikku öelda – isegi rullivõistlused pole suusavormi kohta parim indikaator. 
Järgmise kuu peamine eesmärk ongi üleminek rullilt suusa peale. Talv läheneb. Olümpiani on jäänud viis kuud.

3 thoughts on 11.09.2009 – EMV, Oberhof ja edasised plaanid

  1. remark
    remark, et biatleetide aastaajad on paigast ära või väga optimistlikud, et septembri keskel on veel Eestis suvi 🙂

  2. vastus remargile
    Õue vaadates – ongi suvi. Üle 20 kraadi sooja ja päike lõõskab. Augustis oli vahepeal see-eest puhas sügis. Kalendri järgi on ka veel suvi…

Comments are closed.