13 ESTONIA 0+6 1+4 +3:28.4

Ajaveeb

13 ESTONIA 0+6 1+4 +3:28.4

Ma ei saa ainult sellest aru, miks ei saanud individuaalvõistlustel sellist püstitiiru tehtud? Muidu oli enam-vähem võistlus, läksin panema, aga kahjuks panin ennast kolmandaks ringiks täitsa kinni. Koht oli tegelikult võimetekohane.

Enne starti oli tuim tunne. Peamiselt ikka masendus. Järgmisena see tunne, et lähen ja panen, ükskõik, mis sellest siis välja tuleb. No nii see umbes läkski. Esimene ring panin üsna kiirelt stardist minema, sloveen igastahes kätte ei saanud. Ees läinud Semerenko vajus eest ära ja lisaks lasi kiire nulli ka veel, suslik.

Ise tegin tegelikult väga halva lamadestiiru. Kuidagi väga rabedaks läks. Tahtsin kiiresti teha, seetõttu tuli kaks täiesti kontrollimatut lasku ning ega need varupadrunid ka ülemäära kindlad ei olnud. Halb tiir, hea et niigi läks.

Teisel ringil oli vaja tsehh kinni püüda ja endalegi üllatuseks isegi möödusin temast. Sõit läks vaikselt raskemaks… Tiiru tulles oli seal kahjuks pea vaikus, ainult Domratcheva jändas oma varudega, aga põhimõtteliselt kedagi püüda ei olnud. Samas oli vaim valmis ja andsin kiirtuld. Vot nii on vaja lasta, mitte 33 sekundiga 3 trahv.

Ainus jama oli selles, et nii kiire laskmisega jääb puhkepaus maru lühikeseks ja nii tundsin ma juba staadionil, et maru raske on. Kuidagi ikka vedasin ennast mägedest üles. Kahjuks olin täitsa üksi ka. Väga-väga raske oli, eks see kajastub ringiaegades ka.

Kokkuvõttes normaalne võistlus. Laskmine enam-vähem, vilets lamadestiir, väga hea püstitiir. Sõit tubli keskmine, kaotus isegi teiste päevadega võrreldes suhteliselt väike, aga oleks võinud veel väiksem olla. 10 sekundit – siis oleks juba Laukkaneni võitnud.

Soomlased olid muidugi väga tublid. Kõva laskmine, normaalne sõit. Palju õnne. Meie tegime võistkonnana keskmise sõidu. Stardiprotokolli ja eelnevaid tulemusi vaadates oli kahtlus, kas oma stardinumbristki jagu saame. Roland tegi hästi, mina ja Kats normaalselt, Indrek on jätkuvalt laskmisega hädas.

Nüüd on jäänud veel teated. Homse päeva põhisündmuseks on loomulikult meeste 15km klassikat.

One thought on 13 ESTONIA 0+6 1+4 +3:28.4

  1. rahu ainult rahu
    peale teadet võid jälle mõtlema hakata, teates peab igaüks lihtsalt oma ära tegema. Loodetavasti sõidad teates esimest vahetust. Tervist Priidule, ootame koju.

Comments are closed.