77 SAUE Eveli EST 1+2+2+3 +10:07.8

Ajaveeb

77 SAUE Eveli EST 1+2+2+3 +10:07.8

Sellise sõidu kohta ei ole suurt midagi öelda. Hooaja halvim koht MMil saavutada on kindlasti omaette oskus. Muidugi, hooaeg pole ju veel läbi;) Kaheksa trahvi pärast ei ole küll vaja aastaid harjutada…

Laskmine läks metsa. Esimene lamadestiir kõik lasud kell 12, anti käsk teha parandus(i) alla. Teine tiir oli kaks kahtlast lasku ja need olidki kohe trahvid. Kolmas tiir tegin siis paranduse ja hurraa – kogu tihedus all, kaks trahvi kell 6. Viimane tiir oli kõik normaalne, enda arvates tegin vähemalt neli korralikku lasku, üks oli kahtlane, aga kolm märki jäid mustaks. Nojah. Seis täpselt sama, mis hooaja algulgi – midagi otseselt valesti ei tee, kõik on normaalne, aga lihtsalt märgid ei kuku…

Sõita oli isegi normaalne – niivõrd kui kaheksa trahviga see võimalik on. Viimane ring andis tööandja käsu rahulikumalt sõita ja ega ma seda endale kaks korda öelda ei lasknud. Natuke ikka pingutasin, ütsitasin Katsi;)

Ilmselgelt polnud ma ainus, kellel võistlus metsa läks. Oma punaste silmadega riietusruumi minnes vaatas mulle vastu sama punaste silmadega lätlanna Gerda, kes, nagu selgus, lasi üheksa trahvi. Siis läks ikka puhta hüsteeriaks. Ise ka enam aru ei saanud, kas naersid või nutsid. Snaiprid!

Sellist kaotuse või hävingu tunnet on vist mittesportlasele raske seletada. Põhimõtteliselt kukub taevas alla.

Ees ootavad teated ja nüüd paneme sõitu ja loodetavasti saame märkidele ka pihta. Individuaalselt on minul see MM ikka korralikult metsa läinud. Ja mina mõtlesin, et eelmisel aastal ei läinud kõige paremini;)

6 thoughts on 77 SAUE Eveli EST 1+2+2+3 +10:07.8

 1. Ära kurvasta, äkki saavutad edu järgnevatel etappidel.

  Antholzi sprindi kuues koht oli väga ilus:)

 2. oskus olnu kõrvale jätta ja …
  uue hooga alustada/jätkata on suur asi. Su jutust tundub et suudad. Praegu, enne segateate starti, loodan ikka parimat! Nii eraldi sinu kui kogu tiimi jaoks.

 3. Kommentaatorid on jah huvitavad: Esimese vahetuse suurim üllatus on, et Soome on kolmas pärast teist vahetust.

  Aga hea vahetus sinu poolt.

 4. Tubli segateatesõit
  Kaotsite vähe, nii et sõita jaksate, eriti Eveli ja Roland, natuke rohkem õnne märkide tabamisel tuleks teistel teatesõitudel kasuks!

Comments are closed.