14.08.2009 – Sügis läheneb

Ajaveeb

14.08.2009 – Sügis läheneb

Õhus on sügist. Seda niikuinii, et vihma pidevalt sajab, see käib asja juurde, aga ka muidu on lihtsalt…sügisene. Õunad valmivad, poes on koolitarvete soodusmüügid, treeningud koguvad intensiivsust.

 Idee poolest on august küll veel suvekuu ja eks tuleb neid ilusaid ilmasidki veel, aga suund on igal juhul selge. Juulist ma väga ei mäleta pika varuka trenne, nüüd juba vaatad, et kõige lühemad riided võib vist ära pakkida. Ning talvise varustuse välja otsida. Järgmiseks laagriks on kohe kindlasti hommikusteks kuivatreeninguteks juba suusamütsi vaja. Poole kaheksa ajal võib tiirus päris jahe olla. Ning kui juulikuus paistis päike üle metsa silma, siis enam seda ohtu küll ei ole;)

 Üldiselt elab Otepää praegu Suverulli lainel. Laskesuusatajad on uuest tiirust pagendatud, hea et vana tiir ikka olemas on. Tulevad siia igasugused võistlema ja meie treeninguid segama;) Aga ka meie hulgast on võistlejaid – Priit N. rullis ja Indrek rulluisus. Teised treenivad ja kui jaksu on, siis ka vaatavad. Kuulame niikuinii, sest Elva onn on ju kohe staadioni kõrval.

 Treeningnädal on täpselt poole peal.