15.01.2008 – Ruhpolding

Ajaveeb

15.01.2008 – Ruhpolding

Niisiis, vaatasime telekast Damratcheva komöödiaetteaste ära ning panime Oberhofist ajama. Kohalikud vennad kiirteel väga ei hellitanud, 160 oli aegajalt ikka rauas ja nelja tunniga olime kohal. Head bussid neil ka, meie buss läks hommikul, sai tippkiiruseks 140 (allamäge) ja aega kulus üle viie tunni.

Üldiselt pole võrreldes eelmise aastaga suurt muutunud. Elame samas kohas, rajad on ka samad ning "Sein" on jätkuvalt sama järsk. Jah, ka ise kutsuvad nad seda viimast tõusu "Seinaks" – "Wand". Minu enda vorm on loodetavasti parem kui eelmisel aastal;)

Paar päeva oleme siin kiirendanud ja tunne on nii ja naa. Ma olen üsna kindel, et ma võin kiiresti sõita. Kuulge, Oberhofis panin ma oma suure tagumiku keset laskumist maha ja ikka kaotasin alla pooleteise minuti. Eelmisel aastal jäin täitsa püsti ja suutsin ikkagi üle kahe minuti kaotada. Ehk sõiduvorm peaks eelmisest aastast parem olema. Samas vaatad enda trennivideoid ja siis telekast Mäkäräise tõusuvõtmist ning… noh, ise nägite. Ma lohutan ennast sellega, et Henkelil polnud talle ka midagi vastu panna ja küll ma võistlusel jalad kõhu alt rohkem kui trennis välja võtan.

Lasknud olen ma viimased trennid hästi. Kiiresti ja täpselt. Nii et olen kõigeks võimeline. Iseasi, kuidas see võistlusel välja tuleb. Aga ka kiirenduselt võin lasta 30+25 sekundit ja 0+0. Aga siin on küllaltki lihtne tiir, kõik lasevad hästi. Eelmisel aastal lasti sprindis siin 17 nulli. Ja aeg-ajalt lasen ma ikka mööda ka…

Täna on meeste teade, Martten, Priit, Roland ja Kauri. Hoiame pöialt. Neil on läinud kehvasti, aga mina usun, et nad on kindlasti enamaks võimelised, nii sõidus kui laskmises.

8 thoughts on 15.01.2008 – Ruhpolding

 1. veitsa Katsist
  Mis selle latsekesega tänavu juhtunud on et sõita üldse ei jõua?Kas üle-või alla treeninud,Ole hea ja valgusta,ta ju ise arvab et on jube hea kadrinaator,aga selgitusi ei jaga.

 2. Läheb paremaks
  Jõudu Sulle, küll hakkab tulema, arvan et õigel ajal just 😉
  aga seda et … kas sellist pulli nagu Domrachevaga on enne ka juhtunud? Juhtusin ise nägema ka, uskumatu kino küll 🙂
  Ja kas Mäkäräinen ja Varis on ikka eri inimesed, eksole? Eurosport nagu väitis kuskil ülekandes, et Mäkäräinen ongi see endine suusataja, see dopinguvares.

 3. Eelmisel pühapäeval mass stardis teise tiiru tulles liidri kohalt arvas ta , et tuleb püsti lasta (nagu individuaal võistluses) ja hakkas kõmmutama märke. Arvatavalt püsti lastes ei saa lamamistiiru märke maha…

 4. Juhhuu!
  Tubli sõit meestelt, natuke veel õnne ja… Priit eriti tubli, oma vahetuse 8.-s, pole paha:)

Comments are closed.