16.11.2009 – Treeninghooaja lõpp

Ajaveeb

16.11.2009 – Treeninghooaja lõpp

Põhimõtteliselt algab homsest võistlushooaeg. Homme-ülehomme kohalikud võistlused, järgmise nädala lõpus Idres IBU karikas ja detsembris juba MK. Eks me väikest viisi ikka treenime edasi, aga nüüd on parimaks treeninguks võistlus ning mingit erilist mahu kogumist enam ei toimu.
 

  
Viimased kaks päeva on tiirus olnud erilised moraalilõhkujad. Keerutav tuul, udu, libedad matid – vali ainult. Täna oli au lasta seeria 1214. Vägisi kippus meelde siinne paari aasta tagune võistlus, kus tulemus oli 0345. Aga eks homme ole uus päev ja treeningvõistluse 0+0 näitas, et võin pihta lasta küll.
Sõiduvorm saab siis ka homme ära proovitud. Konkurentsi pakuvad poolakad, ukrainlased ja soomlased. Üldiselt on nad minu jaoks üsna ebameeldiva ringi homseks valinud. Alguses mäest alla, siis tõus, siis sile maa, siis hästi kergelt mäest alla, veel suurem ja pikem tõus ning laskumisega tiiru. Mulle üldiselt piisaks ainult ühest tõusust täiesti või vähemalt võiks pisut suurem laskumine nende vahel olla. Aga vähemalt saab ennast kindla peale ribadeks sõita;)
Priit on samamoodi laskmisega pisut hädas olnud, aga ma pole kedagi näinud, kes viimased päevad oleks tuima näoga nulle lasknud. Samasuguse ilma korral on trahviring ilmselt ülerahvastatud.
Nii et homme sprint, ülehomme jälitus ja siis kojusõit.

One thought on 16.11.2009 – Treeninghooaja lõpp

Comments are closed.