18.11.2010 – Kuhu küll see aeg jäi?

Ajaveeb

18.11.2010 – Kuhu küll see aeg jäi?

Siin on mingi anomaalia. Treeninglaagris kestavad viis päeva päris pikalt, aga kodus jõuad korra asjad lahti pakkida, kui ongi juba järgmine nädal käes. Jube lugu, ainult torma ringi, ainult ühel päeval oleme saanud rahulikult poole kümneni magada – ja ka see oli tegelikult sissemagamine. 

Pühapäeva õhtul jõudsime Tallinna, esmaspäeval olime seal – kalendriesitlus (pildistamine oli omaette ooper, lihtne ei olnud, Ameerika Supermodelle vaatan nüüd kohe teise pilguga) ja muud asjad, näiteks käisin mööda Tallinnat kolme paari suuskadega ringi… Teisipäeval oli Tartus asjaajamisi (Priidu silmaarst jms), kolmapäeval oli uuesti Tartus asjaajamisi (vereproov, Priidu hambaarst ja minu lihastest), täna käisime Otepääl trennis ja paaris kohas nägu näitamas. Homme on jälle Tallinna-päev, peaürituseks pressikonverents, aga ka muud asjad. Ei midagi uut, jälle on vaja nädalaga kõik kuu aja asjad ette ja taha ära teha. 

Treeningud on ka ilmekalt näidanud, miks ei tasu novembris Eestis olla. Pool neli on juba piisavalt hämar, et pihta lasta ei näe. Üleüldse on treeningvahendid limiteeritud jooksule ja jõuharjutustele, sest rullideks on lund liiga palju ja suusaks jälle liiga vähe. Täna kusjuures isegi nägime Otepääl ühte suusatajat, aga midagi ilusat seal ei olnud, joostes sai lihtsamini ja kiiremini edasi. Kaugelt vaadates oli lund täitsa korralikult, aga kahjuks oli selle all veel korralik vee- ja lopakiht… Vähemalt ei olnud seda muret, et jalad oleks kuivaks jäänud.

Aga ega me koju treenima tulnudki, seda sai viimati kolm nädalat Soomes tehtud;) Homme saadame ka suurema osa oma tavaari Norra poole teele, ise lendame teisipäeval järgi. Hetkeprognoosi järgi saab alles siis sebimisest rahu..