24.11.2010 – Beitostolen

Ajaveeb

24.11.2010 – Beitostolen

Eile õhtul jõudsime siis Beitosse ja põhimõtteliselt jätkame samast kohast, lumelaager ära lõppes. Õues on palju lund ja -10, lubab veelgi külmemat. Positiivne erinevus Olosega võrreldes on päike.

 

Üldiselt tahaks ma näha oma selle aasta horoskoope. Kui leidub mõni, mis teatab “sügisel hoia eemale elektroonikaseadetest, need kipuvad sinu läheduses kummaliselt käituma”, siis selle autori ees võtaks ma mütsi maha. Septembris andis otsad telefon, lumelaagris protesteeris läpaka laadija ja nüüd andis otsad kõvaketas. Palju õnne! Õnneks oli suurem osa infot varundatud ja puuduva osa saab ilmselt veel vanalt ka kätte. Kuna selle arvutiga oli ka varem mõningaid probleeme, siis otsustasime uue arvuti osta, üsna viimasel hetkel küll, mis tähendas korralikku ootamatut väljaminekut, rääkimata ajast, mis ma üritasin vana veel elule putitada…

 Üldiselt jätkus nädal samas vaimus – ohtralt sebimist, pisut ka trenni. Teoreetiline puhkenädal lõppes sellega, et kõik kohad olid valusad. Üks päev jõusaali, järgmine päev hüppega immi otsa ning põhimõtteliselt ei saanud istuda ja astuda. Olen proovinud oma lihastega nii hea kui halvaga, aga üldiselt ainus viis, kuidas need valusaks ei jääks, on mitte trenni teha;) Ja iga kord, kui ma tahtsin rulli sõitma minna, tuli lumi maha:D Esmaspäeval tegin lumesajus hoopis rattatrenni. Muidu hästi rahuliku, aga Unipiha kandis sain korraliku koerakiirenduse. Nii kui ma seda maja nägin, tuli mul see koht meelde küll. Seal elavad kaks suurt lahtist koera… Ei meeldi mulle sellised asjad. Koerakiirenduste edetabelis sai see pehmel kruusateel kergelt ülesmäge põgenemine auväärse teise koha, esimest hoiab jätkuvalt hundikoer Illil limonaadivabriku juures, kui aed ootamatult ära lõppes.

 Kui ilmad vähegi lubavad, siis laupäeval oleme juba võistlustules…