19.12.2007 – Tagasi Eestis

Ajaveeb

19.12.2007 – Tagasi Eestis

Esmaspäeva lõunal jõudsime Eestisse. Kodus on hea olla, kui ainult nii kiire ei oleks… ja muidugi lumi ka maas oleks. Annan kiirelt lühiülevaate teatest ja lähituleviku plaanidest.

Kõigepealt mehed. Priidu tegi iseenesest ilusa sõidu, ainult püsti see trahviring läks pisut paljuks. Ja kuni Kauri püstitiiruni oli kõik väga ilus. Edasi enam nii ilus ei olnud, aga kindlasti saaks veel hullemini minna.

Naiste teatega läks nii, et mina olin ainus, kes esines all oma võimete. Teised lasid ja sõitsid ilusti. Mina tegin kõike väga ilusti teise tiiru teise lasuni. Läksin pisut lahmima ja ei olnud õnne. Kui kaks olin juba mööda lasknud, vaatasin, et tohoh, kuidas nii? Ja lasin veel kaks mööda. No siis oli juba korras ka. Hea, et ainult üks trahviring tuli. Inetu lugu muidugi. Aga nagu meie määrdemees Jaan selle kohta ütles, et nüüd lasid sa ülejäänud hooaja trahvid ühe hooga ära. Võib-olla küll. Sõidus väsisin ka lõpus pisut ära. Praegusel hetkel ongi meie koht umbes selline, lõpptulemust poleks isegi minu trahviring muutnud… Hea vormi, väga hea õnne ja teiste ebaõnne korral on võimalik ka esikümne koht, aga see oleks ka eneseületus. Väga tugevad on kõik.

Järgmine MK on juba uuel aastal Oberhofis. Seal me teadet ei sõida, on sprint ja mass. Taas uskumatu, massis kindlalt sees;) Edasi Ruhpoldingus teade, sprint, pursuit ja Anterselvas sprint, pursuit, mass.

Praegu üritame kuidagi Eestis treenida. Üritame, sest õue vaadates ei ole väga hea suusailm. Täna lähemegi Otepääle rada testima… Tuleks kuidagi lumi maha, erilist tahtmist ei ole kuskile väljamaale minna.

Muidu on ka kiire nagu tavaliselt kodus olles. Kooliga on seis üsna hea, reedeks loodaks selle semestriga ühele poole saada. Hinnete eest ei vastuta, sest ühes aines on mul üks kontrolltöö tegemata (25% hindest) ja järelvastamiseks on ainult suuline variant ja ma ei oska öelda, kui pädev ma seal olen ja kas ma üldse viitsin sellega jännata. Vaatame. Läbi igal juhul ei kuku, üks KT on veel ees ja mul on juba 42 punkti (50 punkti on teatavasti E piir). Teise ainega on vist kõik OK, vähemalt ei ole õppejõud vastupidist väitnud ja kõik asjad on mul esitatud ka (nendest kaks said valmis esmaspäeva õhtul).

Siis on veel hunnik jõulu- ja  muid pidusid, millest osavõttu eeldatakse. Hea, et ma reaalained õpin, sest ajakava kokkupanek on küll vahepeal kõrgem matemaatika. Ja lisaks oleks ikkagi vaja kodus vaja paari asja kõpitseda (kraanikauss nüüd toimib – hea. Saaks kuidagi külmkappi ka voolu sisse. Ja keegi (st mina) võiks need kardinad ka ikkagi valmis õmmelda…). Igav ei hakka.

Nüüd lähen trenni, kuhu peaks tulema ka televiisor meid pildistama ja pärast lõunat on Haanjas üks promoüritus. Head jõudu mulle. Kui asi pisut maha rahuneb, siis teen esimese MK-tsükli analüüsi ka ära.

One thought on 19.12.2007 – Tagasi Eestis

Comments are closed.