Selle võistluse moraal – kui vähem trahve lasta, saab parema koha. Sõidu poolest oli täna päris palju võimalik, aga kui 1:40 puhtalt trahviringil tiirutamise peale kulutad, siis on tulemus paremal juhul tubli keskmine. Enne starti käisin veretestis – polnudki ammu võetud. Tulemused tavapärased: hemoglobiin 134, lümfotsüütide (või leukotsüütide, pole kindel)
Ikaldus, ma ütlen. Sellest oleks tulnud üks väga hea võistlus, aga just nüüd leidis minu relv, et oleks vaja natuke pulli teha. Muidu on ta mul väga hea ja korralik, haruharva on mingi jama, aga just täna, kus 10 sekundit maksis 6 kohta, oli vaja tõrkuda. Ettevalmistus võistluseks ei alanud
Tervitused Venemaa avarustest! Nu Pogodi multikad, miilits, põlvini lumi ja pliinid – kõik on olemas. Ajavahe Eestiga +3 tundi, Koreaga -4. Telefon töötab! Neljapäeval ehk homme on juba esimene start, kavas on nii meeste kui naiste sprindid. Soojenduseks pean ütlema, et väljend "aeg läks nagu lennates" on sügavalt valesti tõlgendatud.
Täna tegime oma teise turismireisi lähimasse suurimasse linna Gangneungi (või ka Gangreungi, erinevaid variante leidus) ja üleüldse oleks praegu viimane aeg Korea muljed kokku koguda ja kirja panna, sest homme samal ajal peaks me juba Venemaal olema. Oma esimesel reisil külastasime esimese asjana merd. Alguses ei pääsenud me sinna kuidagi
Jälle üks selline võistlus, mis paneb mõtlema, et kas tõepoolest ei ole midagi paremat eluga peale hakata… Sõita ei jõua ja lasta ei oska. Kus nüüd Priidu põlv on, kui seda kõige rohkem vaja on? Mulle ei meeldi siin, ma tahan koju. Olen endas pettunud ja väsinud olen ja tulemust