20.11.2008 – Vigade parandus

Ajaveeb

20.11.2008 – Vigade parandus

Löön mina täna Sportneti lahti ja mis ma näen "Olose võistlus näitas, et teised murdmaasuusatajad said Tatjana Mannima käest pika puuga. Vahe oli juba naeruväärselt suur. Tahaksin küsida – kas teised tüdrukud ikka trenni teevad?". Ausõna, külm jutt käis südame alt läbi. Jeerum, nii ma küll ei öelnud ja kohe kindlasti ei mõelnud nii.

Trenni tegemise koha pealt ei saa ma murdmaatüdrukutele küll midagi ette heita, tõenäoliselt treenivad nad minust ka rohkem. Tulemus on omaette teema ja seal oli tõepoolest Tatjana ainus, kes nagu suusataja mõõdu välja andis. Teised, sh MINA, olid nagu rohkem statistide rollis.

Oi jeerum. Seda küll nüüd vaja ei olnud. Nii ei ütle Kaili ja teised mulle enam trennis teregi… Kust nüüd selline valearusaam liikvele läks, ma ei tea. Jah, ma ütlesin tõepoolest nende tulemuste kohta karmilt, aga õiglaselt sh ka enda kohta, aga mina pole selline nägu, kes teiste treeningusse oma nina topiks.

Oi jeerum. Inetu lugu.

2 thoughts on 20.11.2008 – Vigade parandus

  1. see on ajakirjandus
    ja selliseks ta tõenäoliselt ka jääb. Pealkiri ju kutsus kohe lugema! 🙂
    Usun et suusatüdrukud ja muud normaalsed inimesed juba teavad et see mis lehes kirjutatakse on üks asi, aga see mida tegelikult öeldi ja mõeldi, on hoopis teine.
    Et kui poolt usud, oled poolega ikka petta saanud.

Comments are closed.