21.11.2008 – Uudiseid Tehvandi suusarajalt

Ajaveeb

21.11.2008 – Uudiseid Tehvandi suusarajalt

Lausa kaks päeva oleme Otepääl suusatanud. Rada on korralik, arusaadavatel põhjustel küll pisut lühike, aga täna õhtul pandi juba kahurid tööle, nii et järgmiseks nädalaks on pikema raja lootust. Aga mis mul sellest, järgmisel nädalal oleme me juba Rootsis.

Eile sain peaaegu üksinda sõita, alles trenni lõpus tuli rahvast. Täna läksime pisut hiljem ning rahvast oli küllalt palju, peaasjalikult küll Otepää noored, aga oli ka harrastajaid. Ma ei kujuta ette, mis homme saama hakkab, siis on vist pooled Eesti suusatajad seal. Õnneks murdmaa koondised on veel kõik väljamaal, ka kakskümmend inimest vähem on juba võit. Ja tegelikult on ikka väga hea, et seal rada olemas on. Muidu oleks nädal aega ainult jooksnud – suusatamiseks lund vähe, kõigeks muuks liiga palju.

Muidu on läinud rahulikult, kui eilne shokk välja arvata. Asju oleme ajanud, kodus oleme tsillinud. Voodi saime kätte ja eile õhtul sain korraliku tärpentini-kaifi, kui seda õlitasin. Vahva. Uued uhked riided saime ka kätte, nendele sai reklaame peale õmmeldud. Õnneks küll õmblusmasina abiga. Pikka pidu aga pole, varsti tuleb hakata Rootsi sõiduks asju pakkima. Nädala lõpus tuleb suurem pidu ka – peame isa 60. juubelit:D

One thought on 21.11.2008 – Uudiseid Tehvandi suusarajalt

  1. önnesoov
    Palju,palju õnne ja tervist Eveli isa Toivole!!! Noortele aga jaksu eelseisvaks hooajaks!

Comments are closed.