21.01.2009 – Antholz

Ajaveeb

21.01.2009 – Antholz

Lühidalt – 1600m kõrgust ja poolteist meetrit lund. Millest pool meetrit on siis viimase kahe päevaga sadanud. Suusatades ei saagi aru, et palju lund on, ainult raja pealt kõrvale astudes oled vööst saati lumes. Ja lasketiirus on tuulelippude jaoks lume sisse augud uuristatud.

Muidu on siin tavapärane. Esimestel päevadel võttis kõrgus mõnuga hinge kinni, nüüd võib juba rahulikult sõita. Kiirendades saab õhk siiski kiiresti otsa. Lumesadu peaks siiski lõppema, homseks lubab ilusat ilma. Üleeile oli küll nii, et märke oli raske näha – nii kõvasti sadas. Igal juhul ei saa siin kellelgi kerge olema, kõrgus paneb nii suusatamisele kui ka laskmisele oma pitseri.

Aga ega ma täna pikka juttu ei tee (ja ilmselt ka mitte järgnevatel päevadel). Nimelt otsustas mu arvuti emaplaat ära kärsata. Järjekordselt. Mõnes mõttes on see puhas iroonia;) Igal juhul polegi tükk aega ilma arvutita olnud, kohe imelik on.

Jõudu ja jaksu mulle

23 thoughts on 21.01.2009 – Antholz

 1. Pisar tuli silma lausa…
  Tubli plika!
  Ja nüüd on ju nauditavad asetused jälituseks. Usun, et see tänane andis meeletult enesekindlust.

 2. tubli
  krt magasin ise tv ülekande maha ja nägin praegu uudist postimehes.
  Aga lõpuks tuli tiir puhaste paberitega ja sõit ka super.

 3. Nii
  Oot võidu eest saab see hooaeg 50 punkti ikka? Siis jälitus kinni panna, pääsed massi ka. Loodetavasti pole pilet varemaks ära bronnitud.

 4. Jeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!

  Palju, palju õnne väga hea tulemuse eest!

  Hoiad eestlaste liipu kõrgel! Jätka samas vaimus ja libedat suuska sulle!!!

 5. Palju Õnne!
  Tere, Eveli

  Kinkisid ilusa võistluse Anterselvas ja ka väga väärt resultaadi tänase sprindi sõiduga!
  Super töö, nii tiirus kui rajal, ka viimane ring oli väga-väga ok! Oled õigel ajal tõusmas heasse hoogu, kui MMini jääb veel 20 päeva aega ja ka suusakiirus on paranenud,,laskmise stabiilsuse proovikivi on ,,,2 päeva pärast.
  Edu sulle 10km jälitussõiduks!

  Priit,
  Hea töö Ruhpoldingus-sinu koht ongi 20-40 sees! Ära sealt enam välja kukku.
  Hoian pöialt ja kindlust, vastupidavust hommseks sõiduks!

 6. nuh, jõudsidki kõik su fännid selle ära oodata, kannatlikult nagu sa isegi. Aitäh elamuse eest! Ja jõuame ära oodata veel paremad sõidud. Nagu sa isegi, su optimistlik sisu ei luba muud arvatagi

 7. Tubli!
  Minu poolt ka kiidusõnad. Peamiselt selle eest, et sa nii kuramus kange oled ja hoolimata hooaja nigelast algusest ikka täiega edasi võitled.

Comments are closed.