7 SAUE Eveli EST 0+0 +36.7

Ajaveeb

7 SAUE Eveli EST 0+0 +36.7

Aega läks, aga asja sai:D Ehk lõpuks tuli ära. Ma ju rääkisin kogu aeg, et ma oskan lasta küll ja sõidan ka enam-vähem;)

Nagu lubatud pikka juttu ei tee, aga pisut ikka uhkustaks. Esimesed ringid hoidsin vähe tagasi, sest siin on väga ohtlik ennast kinni tõmmata. Laskmisi võtsin ka rahulikult, tuletasin meelde, kuidas trennis pihta lasen ja ohhoo! märgid muudkui kukkusid. Püsti lasin enda arvates aegluubis, teist märki lausa sihtisin, aga ikkagi 29 sekundit.

Ja viimane ring oli ainult tuld. Veri ninast välja. Seltsi pakkus seesama Kudrashova, kes lõppeks kaheksas oli – tal oli teine ring. Ja tal olid laskumistel sigalibedad suusad, nii et kõikse aeg käis kerge trall – tõusu peal sõitsin mina temast mööda, laskumisel tema minust. Kusjuures mul olid ka üsna libedad suusad. Lõpuks siiski kägistasin ta ära. Vere maitse oli suus küll, õnneks jalg ei jäänud väga kangeks.

Ja lõpuks sai tükk aega maas hapnikku õhust eraldatud, siis suutsin natuke kaamerasse lehvitada…

Kui statalt ära läksin peale sõitma, olin juba seitsmendaks kukkunud. Kogu pealesõidu hoidsin pöialt, et jääks kuidagi, mingi nipiga kümne hulka. Kui riideid vahetama minnes selgus, et olengi seitsmes, tuli kerge paanika. Et autasustamisel, mis ja kuidas?

Ei, äge oli. Kõik patsutasid ja soovisid õnne. Tegelikult natuke vedas ka, mõnes teises kohas poleks nulliga kaugeltki nii ees, aga siin lastakse üsna palju trahve. Aga seitsmes koht on seitsmes koht, elu parim sprint, elu teine tulemus üldse. Jälituses hakkab nalja saama, ma ütlen;)

15 thoughts on 7 SAUE Eveli EST 0+0 +36.7

 1. kesse nalja teeb?
  Ja milles see nali võiks seisneda? Arvatavasti pead silmas trahviringe. Ja naljaks on kui keegi saab neid ühes tiirus üle ühe.
  Eveli, sa pole ju kunagi eriline naljatilk olnud, pole mõtet nüüdki sellega ülepingutada.
  Ja polnud sa ju esimest korda autasustamisel. Ja millal see oli, kui jälituses tõusid 9-ks. Mõtle positiivselt ja ära mõtle üle. Lihtsalt tee oma ära.

 2. Homme tähtis külma närvi säästa ja mitte nende kihutajatega kaasa minna, hoia oma tempot ja küll siis ka pihta saad. Jälituses ju laskmisel palju suurem osakaal.
  Hoiame nüüd põialt, et kõik ikka klapiks.
  Edu sulle!!!!

 3. Kas oli mõnus
  vahelduseks ka positiivse emotsiooni pealt blogida? 😀
  Mina ootan täna esikümmne kohta! Nüüd on vaja saavutada stabiilsus, mitte lugeda seda eelmist õnnelikuks juhuseks.

 4. supper laskmine 20/20, aga sõidurajal kahtlaselt aeglane, kaotust parimale sõidurajal 3 minutit. Ainult kolm naist suutsid täna puhtalt lasta:D

 5. Oli naljast kaugel
  Nii ilusat laskmist pole ammu näinud! Kiirust rajal juurde ja MM-il võib oodata väga head tulemust. Tänud oodatud hea võistluse eest.

 6. Tubli sõit!

  Laskmisajalt 7. ja sealjuures puhtalt ka. Ilus vaadata et 0+0+0+0 🙂

  seekord sooviks pikemalt võistlusest lugeda.
  Jõudu!

 7. Hea võistlus.
  Nullirida on kõigil ilus vaadata, tõestasid taas, et oskad lasta kiiresti ja täpselt. Asi edeneb igatahes hästi….

 8. tänasest
  Anterselva trahviring jäi minust puutumata;) Aga sõidust – suusk polnud kõige teravam ja tegelikult oli tervis ka selline poolvintske: eilsest saati kurk megavalus. Kraadiklaasi ei julgenud alla panna;) Aga kus sa jätad 7 koha pealt starti minemata ja pulss oli ka napilt normi piires. Aga teisest ringist saati läks ainult raja läbimise peale

 9. mesi
  Söö mett, et silmist vesi väljas. Hea oleks ka küüslauk….
  Hanerasv ja villased sokid.
  Agu muidu olid tubli Ma ju rääkisin, et ilus tark ja hea

 10. Kas sa tead,
  et sa jäid esimesena massist välja? 🙁 Vaygina pääses viimasena ning on karikaseisus 1koht sinust ees…

Comments are closed.