22.05.2011 – Hooaeg on läinud käima

Ajaveeb

22.05.2011 – Hooaeg on läinud käima

Vahepeal on palju vett merre voolanud ja üht-teist ka juhtunud. Peamisteks märksõnadeks oleks Priidu selg ja treeninghooaja algus. Mina hoian madalat profiili ja üritan seda liini ka edaspidi jätkata.

Pärast mõningast ootamist käis Priit ära MRT uuringul ja lühidalt öeldes on tal spondülolistees (jah, mul läheb ka keel sõlme) ning ealised muutused (hah!) ehk diskid on pisut lapikumad kui võiks. Tuleviku suhtes tähendab see püsivat ravivõimlemist ja vähem hüppeid. Eks on mingeid muid variante ka, neuroloog vaatab veel pildi üle, aga põhijooned on selged. Kokkuvõtvalt – midagi hullu ei ole, aga lihtsat ja kiiret lahendust ka ei ole. Nagu elus enamiku asjadega;)
Treeninghooaeg on ka vahepeal alanud. 17. maist on Elvas ametlik koondise laager (kuigi ametlikku koondise nimekirja avaldatud pole, aga noh, seda pole varemgi olnud;). Priit võtab osa jooksva graafiku alusel, st põhiplaan on sama, aga mõningad asjad erinevad. Muidu on poisse platis hulgim, eelmise aasta tuumik (va Priit N, kes tippspordi lõpetas ja Roland) + mõned nooremad näod, tüdrukutest on Kristel enamasti üksi, koolist vabal ajal pakub talle seltsi ka Darja. Põhirõhk on laskmisel, jõutreeningutel ja vastupidavusel.
Eelmisel laupäeval andsime Otepääl ka oma toetajatele-abilistele-partneritele võimaluse püssi lasta. Kuigi ilm oleks saanud ka parem olla, võib ürituse siiski kordaläinuks lugeda. Need, kes tulla ei saanud, võivad vaid ise kahetseda;) Ja tulla mõni teine kord, meie kontaktid on teada.
Lähiaja plaanid näevad ette treenimist – Priidul rohkem, minul vähem. Laager kestab juuni alguseni, et siis kohe varsti uuesti alata. Muidu läheb ka hästi. Otsime vahendeid Priidu eelarve täitmiseks, kui on kellegi ideid, võib teada anda.