22.09.2009 – Suve MM on alanud

Ajaveeb

22.09.2009 – Suve MM on alanud

Täna oli esimene võistluspäev – sprint jooksult. Eestlastest olid võistlustules Kauri, Priit N ja Indrek. Meil Priiduga lõppes pühapäeval kolmenädalane treeningtsükkel, eile oli täielik puhkepäev, täna käisime kergelt suusatamas ning jõudsime staadionile täpselt selleks, et näha Indreku teist tiiru. Üks märk jäi küll üles, aga sellel hetkel oli see ikkagi medal… Hirmus kahju on sellest lisaminutist – Indrek on muidu heas vormis.
 

Meie puhkame nüüd puhkepäevast. Ma olen kogu aeg rääkinud, et puhkepäevad on kõige hullemad;) Enne lõunat käisime oma toiduvarusid uuendamas ja ühtlasi mõtlesime, et võiks lihtsalt niisama ka kaubandusvõrgus ringi vaadata. Vale valik – see ei ole ab-so-luut-selt minu ala. Ühes kaubanduskeskuses töllerdasime vist tund aega ära, siis oli tunne hullem kui pärast seda neljatunnist rattasõitu. Hea meelega oleks kohe autosse magama jäänud… Ülejäänud päeva veeretasime ka sujuvalt õhtusse: surfasime netis, lugesime, vaatasime filmi ja olime muidu mõnusad.
Nüüd hakkame vaikselt nädalavahetuse startideks valmistuma. Või no mis valmistuma, kuna kavas ongi kergem nädal, sobivad sinna otsa võistlused üsna ideaalselt. Homme käime veel suusatamas, siis läheme puhtalt rulli peale üle.