25.09.2009 – Starti!

Ajaveeb

25.09.2009 – Starti!

Homme seame sellel hooajal esimest korda tõeliselt rahvusvahelises konkurentsis jala joonele. Olgugi, rullid pole päris suusad ja kõiki tippe pole kaugeltki kohal, on siiski hea end ka suvel teistega võrrelda. Konkurentsist puudu pole mingil juhul – ainuüksi sakslaste koondis tõstab taseme kõrgele;) Ütleme nii, et võita pole oluliselt kergem kui talvel, aga kahekümne hulka peaks lihtsamini pääsema.

Eilsel ametlikul trennil olime mõlemad Priiduga kõrvale vaadates sunnitud tõdema, et ei olegi vist nii kõva rullivend/õde, kui Eestis võibolla tundub;) Nii mõnigi võttis ikka väga kiire hoo üles. Aga eks homme näitab, treening on ikkagi treening, mul on ainult hea meel, et seal medaleid ei jagata. Vormi kohta ei oska midagi pakkuda, naiste rada ei ole õnneks väga suurte tõusudega, aga seda enam saab ennast siledal maal rihmaks tõmmata.
Laskevormi üle ei saa üldiselt kurta, aga aeg-ajalt trehvab ikka trahve ka. Eile tuli trennis korraks udu ja kohe lasin 1+2. Nii et juhtub, aga võin ka hästi pihta saada. Omaette küsimus on ka võistlusärevus, Eesti võistlused on natuke teine asi..
Muidu oleme sellel nädalal meeldivalt aeg veetnud. Kuna treeningkoormus on suhteliselt väike, oleme tegelenud meele lahutamisega. Näiteks külastasime “Exotariumi”, grösster Aqua-Terra-Zoo Deutchlands. Igasugu elukaid seal ka oli.
 Elukad
 
Paar korda oleme lõbustanud ennast ja möödakäijad Elolt “laenatud” slackline’iga. Kohe kindlasti ei ole see mingi jalutuskäik pargis, kerelihastele tugev trenn, mul olid küljelihased mitu päeva valusad. Siiamaani on. 
 
 
 
Lõpetuseks ka üks uus kuum tantsuvideo.
 

3 thoughts on 25.09.2009 – Starti!

  1. homme jälle starti
    nojah, ma oma esimesel selle suve võistlusel lasin sama palju trahve. Ju sa vähe rohkem peaksid ikka pihta saama, oled ikka nagu harjutanud ka.
    Priit oli väga tubli, ja sõita jõuate mõlemad. Laske edasi ja järjest paremini. Edu ka Indrekule homseks.

Comments are closed.