23.02.2008 – Jälle minek

Ajaveeb

23.02.2008 – Jälle minek

Esmaspäeva öösel või ametlikult võttes juba teisipäeval jõudsime koju ja täna hommikul hakkame juba Korea poole sõitma. Tähendab mina hakkan, Priit jääb kodu hoidma ja siinseid "ilusaid" ilmu "nautima". Mina lähen vaatan järgmise aasta MMi-koha üle.

Kodus oleks möödus nagu tavaliselt – orava rattas. Näitasin paar korda koolis nägu, käisin vajalikud arstid läbi, trenni sai pisut tehtud (aga kindlasti mitte üle pingutatud) ja üleüldse hulgem eelmise kahe ja järgmise kolme nädala asju ette/taha tehtud. Tegelikult oli isegi suhteliselt rahulik, sest otseselt mingi tähtaeg kuskil kuklasse ei pressinud ja nii oli ka aega rahulikult olla, vaikselt omi asju nokitseda.

Eriti just hommikuti;) Katse mõttes üritasin natuke ajavahega ette kohaneda, nii et täna tõusin kella viiest, järgmise nädala ja järgi siis kell 12. Tõusmine läheb kergelt, aga õhtul ei saa magama kuidagi, kõigil teistel ju teine rütm ja kuidas ma lähen kaheksast-üheksast magama? Enne kümmet ei saa kuidagi. Aga vaatame, mis selle ajavahega reaalselt jääb, kas järgmisel aastal on vaja ette harjutada või ei.

Põnev-põnev saab olema. Põhimõtteliselt pole ma seni Euroopast välja saanud, nagu ka Kats, nii et meil saab põnev olema. Ja muidugi ootan ma (ootame me) seda, et saaks pika inimesena ennast tunda, tea, kas läheb õnneks? Igal juhul üritan interneti kaudu kõik asjaga kursis hoida, telefonid ei pidavat seal töötama.

Järgmine peatus, PyeongChang, Lõuna-Korea.

2 thoughts on 23.02.2008 – Jälle minek

  1. Tubli,tubli,puhas VIIS
    Eelneval kirjutajal oli õigus ja tahaks veel soovida HEAD WABARIIGI AASTAPÄEVA SÄÄL KAUGEL KOREAS ja et punktid ikke tuleks,ka Kats saavutas MMil justkui korduvalt uue hingamise,ootame nüüd Temaltki punkte!!
    PS!Väga kiiduväärt,et seekord Sul plaanis osaleda igal etapil,eelmine kord jäi vist paar etappi vahele,loodame,et sinna ei tule kõik kõvad kohale ja seetõttu punkte kergem saada,mitte nii,et 5 venelast,neli sakslast,2 prantslast ja kuus norrakat ees,siis ongi ju paremad palad juba läinud!!Ole siis tubli ja loodame humoorika blogi jätkumist!!

Comments are closed.