24.01.2008 – Tehtud asjad

Ajaveeb

24.01.2008 – Tehtud asjad

Otepääle Vene viisa jaoks pildid – tehtud. Juuksuris käia – tehtud. Hambaarsti juures käia – tehtud. Koolis järele vastata – tehtud. Raamatukogus käia – tehtud. Pudrupott osta – tehtud. Pajalapid – tehtud. Detsembri kokkuvõte netti – tehtud. Pesu pesta – tehtud. Sõbrannal katsikul käia – tehtud. Veel paar uuendust lehel – tegemisel…

On olnud tegus, aga mitte midagi väga hullu, mõistuse piires. Kaks päeva olen suusatamas ka käinud ja tuleb öelda, et Otepääl on olud väga head. Täna tiksusin kaks tundi klassikat ja väga mõnus oli.

Laupäeval sõidame Ridnauni laagrisse ära. Venelased läksid kohe pärast Anterselvat sinna, sakslased on ta tavaliselt seal olnud, vaatame, kes veel tulevad. See on hea koht laagriks, igat sorti radu, korralik lasketiir, meeldiv hotell. Nämma.

Mis Varisesse puutub, siis kui ta B-proov osutub positiivseks, tuleb ütleda, et ilmselt on raske nii loll olla. Kui osutud negatiivseks, siis tuleb öelda, et ilmselt oli keegi väga huvitatud, et Varis MMil ei võistleks. Elame-näeme.

Ja viimane mälestus Anterselvast – "Starbiathlon", http://www.daserste.de/starbiathlon/. Väga lõbus ja positiivne üritus, nägime nalja (kuidas suur kiilakas mees suuskadel peaaegu tagurpidisalto tegi ja siis suusakepi neljaks tükiks murdis) ja spordimeisterlikust (mittesportlastest tütarlapsed põhimõtteliselt tiirus ei eksinud; Fritz Ficher näitas "noortele" koha pikalt kätte). Järgmisel aastal jälle.

Aga nüüd meeldivat õhtu jätku. Mulle muidugi.

2 thoughts on 24.01.2008 – Tehtud asjad

  1. Selgituseks eelmisele
    MM hakkab 8.2 seda näed ka siit lehelt kui viitsid uurida. Ja Vene viisa on vajalik, et sõita venemaale MK ettapile. Loodan, et nüüd Eveli ei pahanda, et tema eest vastasin aga ta laagris ja mine tea millal jälle arvuti taga. Igaljuhul ootame me kõik häid tulemusi MM-lt!!!!

Comments are closed.