26.11.2010 – Peaproov

Ajaveeb

26.11.2010 – Peaproov

Homme algab tõeline rahvusvaheline laskesuusatamise võistlushooaeg. Ilm vist isegi lubab, sest ametlik piir on kuskil seal -17 kandis, aga homseks lubab selgelt vähemat, nii -15. Aga eile õhtul taastavas klassikatrennis näitas termomeeter -23,4. Mulle tundus ka, et päris krõbe on.
 
Külm muudab homse võistluse iseloomu kohe kindlasti. Paljudel sportlastel on siiski põhirõhk pandud MK-etapile ja ei ole just väga tark tegu pool nädalat enne seda ennast haigeks sõita. Isegi mõtlen väga tõsiselt õhusoojendajaga sõitmise peale – külm õhk ei mõju minu kopsudele just ülemäära positiivselt. Labakud lähevad niikuinii kätte, sest muidu ei tunneks lihtsalt päästikut.
Külm on ka libisemise muutnud väga raskeks. Eile oli näiteks lumi märksa libedam. Rada iseenesest on huvitav: staadion, kaks tõusu, kaks laskumist;) Hea lippe korral sõidaks naised siin sprinti alla 20 minuti, homme vast jääb võitja aeg sinna 21 minuti kanti.
Igal juhul tuleb huvitav, kasvõi selles mõttes, et saab umbeski enda vormist aimu:D
Hommikul mehed, eesti aja järgi kell 11, Priit nr 79. Lõuna ajal (14:00) naised, mina nr.20

One thought on 26.11.2010 – Peaproov

  1. Tublid!
    Teil mõlemal, Eveli ja Priit, on ikka vaieldamatult parim sõidukiirus teiste võistelnute eestlastega võrreldes. Kui sa, Priit saab veel täpsemaks, siis usun, et võid see aasta maailma cupis mitmeid kordi 30 parema kohale sõita .

    Edu ja head tervist soovides,
    Tõnis

Comments are closed.