26.10.2008 – Salatrenn

Ajaveeb

26.10.2008 – Salatrenn

Salatrenniks nimetatakse siis sellist trenni, kus aeg ja/või koht ei ole päris tavapärased. Kuna siis keegi tavaliselt ei näe treenimist, siis ongi salatrenn. Viimati jäime me Priiduga küll haledalt vahele – läksime reede hommikul Nõo tagustele kruusateedele rattaga sõitma, aga Otepää treener ikkagi nägi ära. Ei mingit salatrenni;)

Lisaks salatrennile oleme siiski avalikku trenni ka teinud – tiirus käinud ning muud. Muidu oleme peamiselt nokitsenud, mina olen suures koguses jamanud selle lehega siin. Suuremal või vähemal määral õnnestunult. Muuhulgas oleks mul paar kurja sõna öelda serveri haldajale kasutajate ja nende õiguste suhtes, aga see on pikem jutt. Ühesõnaga arhiivikomponent töötab pärast teatavat ümberkodeerimist rahuldavalt. Mida ei saa öelda aga siltide (ehk tagide) kohta. Kõik muud jamad sain likvideeritud, aga vot täpitähtede juures jooksis minu juhe kokku. Eks ma vaikselt nikerdan veel tuleva nädala jooksul.

Lisaks olen ma üritanud ennast puidu- ja lakitolmuga ära lämmatada. Tooli restaureerimisprotsess on peaaegu lõpetatud (kummipaela oleks vaja), raamaturiiul peamiselt tolmab. Vähemalt pole seda muret, et kodus midagi teha pole. Ahjaa, on lootust, et homme saab voodi ka kätte. Hästi elame;)

Homme tuleb ilmselt väga tegus ja väsitav päev. Hommikul kell 8 eksam+järeltöö, 13:30 koormustest, lisaks hirmpalju muud asjaajamist (loe: poodide kammimist). Õhtuks olen poolsurnud.

One thought on 26.10.2008 – Salatrenn

  1. tehniline jama
    no siin vahepeal oli üks jama, ma ütlen, see server… Aga nüüd on vist kõik korras

Comments are closed.