30.08.2010 – Uus toetaja

Ajaveeb

30.08.2010 – Uus toetaja

Teravsilmad on võibolla juba paremas tulbas märganud üht uut logo – ja nii ongi. Meil on hea meel teatada, et Dagöplast on otsustanud meie püüdlustele õla alla panna. Üheskoos paremate tulemuste poole!

 
 
Dagöplast aitab Eveli Sauel ja Priit Viksil tippe vallutada
Hiiumaa firma Dagöplast ja laskesuusatajad Priit Viks ja Eveli Saue allkirjastasid sponsorlepingu.
Dagöplasti juht ja omanik Leif Andersson: “Biathlon on väga põnev spordiala. Ootan Evelilt ja Priidult säravaid esitlusi ja edukat hooaega.”
“Kui koostöö sujub, võib esialgu üheks hoojaks sõlmitud leping pikeneda,” lisas Andersson.
Laskesuusataja Eveli Saue: “Minul hiidlasena on väga hea meel, et just väikeselt kodusaarelt tulevad toetajad, kelle abiga saab talvel hakata maailma vallutama.” Sportlasena on tal hea meel teada, et kodukandi rahvas tema tegemisi toetab ja võistlustele kaasa elab.
Priit Viks segitas, et kuigi Dagöplasti juht Leif Andersson on rootslane – või hoopiski tänu sellele – leiti kiiresti ühised huvid. “Andresson on pärit Rootsist Torsbyst, kus laskesuusatamine on populaarne ja ta tegeleb ise ka spordiga. Evelit teab ta juba aastaid ja on talle ikka võistlustel kaasa elanud,” lisas Viks.
Uue hooaja eesmärkides on Eveli Sauel jõuda nii mõnelgi maailmakarikaetapil esikümnesse. 
Juba kolmapäeval alustavad Eveli Saue ja Priit Viks treeninglaagrit Ramsaus, kus harjutatakse Asko Nuutineni käe all koos Kadri Lehtla ja Soome laskesuusatajatega. 
Maailmakarikasarja avastart on 1.detsembris Östersundis.
AS DAGÖPLAST on polüetüleenist kiletoodete tootja. Ettevõte tegutseb 1998 aastast ja on tänaseks üks juhtivatest kiletootjatest Baltikumis. Peamiseks toodanguks on kilekotid, prügikotid, kilepõlled, hoiatuslindid ja kaablikaitselindid. Firma tegeleb ka plastikjäätmete ümbertöötlemisega.