+31/-43 – Võistlusnälg

Ajaveeb

+31/-43 – Võistlusnälg

Kuu kukkumisest. Uisku sõidan kõrvalt vaadates juba enam-vähem, tõusudega on raskusi, eriti järsematega. Ja tegelikult näeb asi välja parem, kui tegelikult on, kiiremate-järsemate liigutustega on jätkuvalt probleeme. Aga sellest hoolimata kipitan pühapäeval võistlema. Nii et kui ootamatuid asjaolusid ette ei tule, siis olen stardis. Finishi suhtes esialgu lubadusi ei anna;)
Jalg 01.01.2010Soojenduseks muidugi head uut aastat kõigile ka, aga kui aus olla, siis minul jäi küll see aastanumbri vahetus kuidagi väga tähelepandamatuks, oli ja on muidki tähtsamaid termineid;) Näiteks eesootavad eestikad, seejärel juba MK ja loomulikult OM.
Jalg on jätkuvalt vahelduva eduga. Kohati ikka valus, tasakaal on läinud paremaks, eriti suusa peal, aga vasakust jalast jääb selgelt maha. Liikuvust ei ole:D Rahulikult tegutsedes pole häda midagi, aga kiiremate-järsemate-ootamatute liigutustega on probleeme. Nii muidu kui suusarajal, aga eks ma homme proovin järgi. Tõmban jala teibiga kinni ja annan minna.
UssinahadTeibist rääkides, siis mul on varsti päris korralik ussinahkade kollektsioon. Iga trenn peale, pärast trenni kääridega katki. Sõltuvalt trennist erineva tugevuse ja paksusega kiht. Armas.
Ilm võiks üldiselt soojem olla, oleks nagu pisut meeldivam.

6 thoughts on +31/-43 – Võistlusnälg

 1. Head uut aastat!
  Kirjutage palun, kas paranemine on läinud, nii arsti(de) kui enda arvates, ootuspäraselt või kiiremini.

 2. eestikad
  Põhimõtteliselt sõidab suurem osa koondist ära 5.jaan hommikul, nii et idee poolest peaks kõik stardis olema.

 3. Kiitus!
  2. koht on igati tubli saavutus arvestades sinu seisu 34 päeva tagasi. Nii laskmist kui sõitu tuleb veel parandada aga usun, et saad hakkama.
  Kas need lamades trahvid tulid asendi veast? Vähemasti mulle tundub nii. Pead ilusasti oma vana asedimälu taastama ja küik on korras!
  Hoiame sulle põialt!!!!!!

Comments are closed.