+39/-35 – Poolel teel

Ajaveeb

+39/-35 – Poolel teel

Vaatasin eilsed naiste võistlust – no see oli ropp. -9 ja selline keerutav tuul… Just mõni päev tagasi oli Otepääl üsna sama ilm ja ma ikka kõvasti võitlesin seal tiirus tuulega, enamasti võitis tuul;) Ma olen isegi Oberhofis 3+4 või 4+3 lasknud ja isegi sellel suvel ilma igasuguse külma või tuuleta 2+3… Nii et Katsil pole katki midagi, lihtsalt ei trehvanud. See-eest Ruhpoldingus on järgmisel nädalal imelihtne lasta – kergemat ja tuulevaiksemat tiiru mina eriti ei tea.
 
Mina treenin väikest viisi Otepääl. Väikest viisi seetõttu, et ilmad on laskesuusatamisega tegelemiseks pisut ebameeldivad ja sellest eelmainitud tuulega võitlemisest suutsin endale kibeda kurgu hankida. Ei midagi hullu, aga parem karta kui kahetseda, eriti tänahommikust -16 arvestades. Ruhpoldingus startimine on jätkuvalt plaanis, sest peale kurgu olen ma pesuehtne simulant ja loodetavasti läheb ka see peagi üle. Ilmselt kõige kõvemas löögihoos ma seal ei ole, põhieesmärk on rada läbida, ellu jääda ja võistluslaskmist harjutada. Sealne rada on täpselt selline, et kui ma selle läbi sõidan, siis ma võin jala poolest igal pool sõita. 
Jalg on enam-vähem. Annab ikkagi tunda, aga toas käin ma täitsa ilma lonkamiseta. Ainult trepist allaminek on pisut raskendatud. Liikuvus on jätkuvalt piiratud, aga läheb paremaks. Suusa peal on üha vähem jalg meeles ja järjest kindlamaks muutun, aga näiteks paremale poole tõusuvariant on ikka selline tirilimps-poolteist, eelistan sõita vasakule. Ja üleüldse unistan päevast, mil mul üldse meelde ei tuleks, et detsembris luu murdsin… Aga sellega läheb vist veel aega. 
Täna hoian pöialt Priidule, loodetavasti ilm on pisut normaalsemaks läinud. Stardi algus 13:45, Priit nr. 95, pihviks kahe soomlase hamburgeri vahel:D

One thought on +39/-35 – Poolel teel

  1. Uskumatu
    Kui mulle tundus, et naiste võistluse ajal olid imelikud olud, siis meeste võistlus oli veel hullem! Müts maha Martteni ees – sõitis kiiresti, lasi täpselt – õnn soosibki tugevamaid. Kõva sõna. Priidu tervis oli väikese küsimärgiga, kindluse mõttes ei läinud rajale riskima.

Comments are closed.